Smiley face
Piektdiena, 24 Janvāris 2014 18:59

Matu veidošana

Rate this item
(2 votes)

Skaisti un stilīgi ieveidoti mati ir pievilcīga izskata neatņēmama sastāvdaļa, tādēļ meitenes un sievietes gatavas veltīt daudz laika frizūras veidošanai

Šodien katrs skaistumkopšanas salons, tostarp arī Rīgas salons IRENA, sniedz šo pakalpojumu, tādēļ efektīvās frizūras modelēšanai Jūs tērēsiet daudz mazāk laika nekā mājās. Protams, Jūs varat ieveidot matus arī mājas apstākļos, bet ne katrai meitenei ir nepieciešamās prasmes, kas ļaus sasniegt vēlamo rezultātu.

Ar ko atšķiras matu ieveidošana salonā un mājās?

Griezums - pirmais solis ceļā uz pievilcīgu frizūru, kas papildinās Jūsu izvēlēto tēlu. Lai mati gultos tā, kā Jūs vēlaties, tie ir jāieveido. Jo sarežģītākais ir matu griezums, jo oriģinālāka ir frizūras forma, kura atklāj tā būtību. Bez ieveidošanas grieztie mati vairuma gadījumos nemaz neizskatās tā, kā Jūs vēlaties. Tādēļ daudzus matu griezumus gan īsiem, gan gariem matiem frizieris iesaka ieveidot – piedot tiem vēlamo formu. Nedomāju, ka šis process prasīs daudz laika. Speciālists pusstundas laikā var darīt brīnumus ar fena, ķemmes, matu ieklāšanas līdzekļu un fantāzijas palīdzību. Matu sakārtojums turēsies līdz pat 3-4 dienām, dāžreiz arī nedēļu un ļaus efektīvi un stilīgi izskatīties gan darbā, gan svinīgās vakariņās.

veidošana Ja ikdienas dzīvē matu ieveidošana varbūt arī nav obligāta, tad svinīgajā pasākumā, kur nepieciešams lieliski izskatīties, bez tās vienkārši nevar iztikt . Ko izvēlēties: vakara frizūru vai matu veidošanu? Daudz kas ir atkarīgs no Jūsu apģērba un pasākuma veida. Ja tā ir balle, un Jūs uzvelkat vakartērpu, tad šajā gadījumā labāk izvēlēties vakara frizūru. Ja Jums ir jādodas uz svinīgu pieņemšanu lietišķā uzvalkā vai vienkāršā kleitā, tad jādod priekšroka svinīgajam matu sakārtojumam.

Laika ziņā svinīga stila veidošana prasa daudz mazāk laika, nekā sarežģītā vakara frizūra, bet mati būs droši nofiksēti ar dažādiem līdzekļiem. Jums nebūs jāuztraucas par frizūras izskatu ceremonijas laikā.

Frizējot matus, meistars izmanto visu savu pieredzi, prasmi un iztēli, lai radītu frizūru, kas piestāv Jūsu sejas formai, ādas krāsai un, protams, Jūsu garderobei. Liela priekšrocība ir profesionālās kosmētikas un instrumentu izmantošanai, kas ļauj ilgstoši nodrošināt perfektu rezultātu. Salona IRENA meistari izmanto tikai slaveno firmu Wella, Londa , CUTRIN profesionālos matu kopšanas līdzekļus.

Atnākot uz mūsu salonu, Jūs varat saņemt kvalitatīvu matu ieklāšanas pakalpojumu gan atsevišķi, gan papildus matu griešanai, krāsošanai un laminēšanai.

Tātad, izdarīsim kopsavilkumu. Kāpēc ir labāk frizēties skaistumkopšanas salonā? Pirmkārt, Jūsu unikālo tēlu te var radīt pusstundas laikā. Ja Jūs ejat uz svarīgu pasākumu un laika atlicis maz, tad do uz salonu ir labākais risinājums. Otrkārt, tā ir iespēja noslēpt nepilnības un defektus ar profesionālo matu ieveidošanu. Trausli , sausi, nepaklausīgi vai ļoti taukaini mati - tas ir diezgan nepatīkamas lietas, kas var sabojāt izskatu jebkurai dāmai. Lai paslēptu trūkumus, meistars izmanto īpašus instrumentus un pielieto profesionālās matu ieveidošanas metodes.

Visus matu ieklāšanas plusus pat grūti saskaitīt, bet galvenais ir tas, ka tieši frizūra pilnveido tēlu. Pateicoties skaisti ieklātiem matiem var izskatīties burvīgi, it īpaši pretējā dzimuma acīs!

Piedāvājot pakalpojumus saviem klientiem, mēs joprojām saglabājam saprātīgu cenu politiku. Pastāvīgi piedāvājam akcijas, kuras tiek publicētas mūsu mājas lapas sadaļā akcijas un mūsu salona lapā Facebook . Bērniem un pensionāriem ir atlaides pamatpakalpojumiem. Sīkāk iepazīties ar cenām jūs varat sadaļā Cenrādis. Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem, kas norādīti sadaļā Kontakti.