Smiley face
Ceturtdiena, 23 Janvāris 2014 16:59

Kā izvēlēties friziera

Rate this item
(0 votes)

Mūsdienu frizūras ir ļoti daudzveidīgas un daudzkrāsainas, pastāv liela variantu un tēlu izvēle. Izvēloties matu sakārtojumu, noteikti jāņem vērā ne tikai modes tendences, bet arī cilvēka individualitāti: darbības sfēru, garderobes stilu un sejas formas īpatnības. Mūsdienu friziermeistars vienmēr atradīs iespēju pasvītrot individualitāti, izmantojot modernās tendences, un piemeklēt Jūsu sejai un tēlam vispiemērotāko frizūru.

Parīzietes joko: „Atrast labu frizieri dāžreiz ir grūtāk, nekā veiksmīgi apprecēties”. No vienas puses viņam jābūt māksliniekam, kurš rada šedevru uz Jūsu galvas, no otras puses – dziedniekam, kurš rūpējas par Jūsu matu stāvokli, un kopumā - īstam profesionālim.

Ja Jūs vēl tikai meklējat „savu meistaru”, iesakam pievērst uzmanību viņa ārējam izskatam. Labs frizieris izceļas ar skaistu matu griezumu, ar labi koptiem un ieklātiem matiem. Labam meistaram ir savs stils un rokraksts.

Katrs klients ir individualitāte, taču friziera uzdevums ir padarīt Jūs vēl pievilcīgāku. Pirms ķerties pie Jūsu matiem, meistars noteikti uzklausīs Jūsu vēlmes, bet pats piedāvās savus variantus, ņemot vērā Jūsu intereses. Ja Jūs dodaties uz salonu pirmo reizi – iepazīties, tad frizūras izvēles procedūra aizņems vairāk laika, jo speciālistam jānovērtē matu tipu un kvalitāti, sejas formu un figūru. Labs frizieris izrādīs interesi par Jūsu darbu, profesiju. Novērtējot klienta tēlu kopumā, viņš apvienos Jūsu vēlmes ar savu izvēlēto frizūras variantu. Matu griešanas, ieklāšanas un krāsošanas laikā frizierim ir jaizstāsta un jāparāda Jums, kā mājas apstākļos kopt, ieveidot matus, kādus matu ieklāšanas līdzekļus labāk izmantot. Līdz nākamajai friziera apmeklēšanas reizei Jums jāprot uzturēt matus kārtībā.

Apmeklējiet savu meistaru apmēram reizi divos mēnešos. Vīriešiem tas jādara reizi mēnesī. Tikai tad Jūsu galva būs kārtīgi kopta un šiki izskatīsies.

Ja Jums ir paveicies un „sapņu frizieri” beidzot esat atraduši, tad saudzējiet un lolojiet viņu, nekad nelamājiet, jo no sīkām kļūdām neviens nav pasargāts. Dzīvojiet cerībā, ka nākamreiz notiks brīnums. Tieši tādēļ mūsu salona speciālisti tik augsti vērtē sapratni starp klientu un frizieri.

Salona „IRENA” meistari vienmēr gatavi uzklausīt klienta vēlmes, piedāvāt arvien jaunus risinājumus un kopā ar Jums radīt jaunu vāldzinošo tēlu.