Smiley face

Klasiskais manikīrs

Rate this item
(1 Vote)

Klasiskais manikīrs ir laika gaitā pārbaudītā nagu un roku skaistuma kopšanas metode, kura mūsdienās ir visizplatītākā.

Šī manikīra paņēmienus izstrādāja daudzu gadu gaitā, novedot tos līdz pilnībai, tāpēc mūsdienu meistari piedāvā klasisko metodi un garantē tās augstu efektivitāti.

Lielākā sieviešu daļa nevar sevi iedomāties bez manikīra. Tas ir saprotams, jo nagu un roku skaistumu un veselību spēj nodrošināt tikai šāda procedūra un to jāatkārto regulāri. Ja jūsu rokas ir stipri ielaistas, tad tieši klasiskais manikīrs palīdzēs Jums tās izkopt.

Klasiskais manikīrs

 

 Klasiskais manikīrs ietver:Classic manicure

 1. NAGU UN ROKU APSKATĪŠANA. Meistare izpēta Jūsu rokas un nagus un nosaka, vai tie ir veseli. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ādas slimībām un traumām.

 2. NAGU LAKAS NOŅEMŠANA ar vitaminizēto šķidrumu bez acetona. Visi mūsdienu līdzekļi satur vitamīnus, eļļas un smaržu kompozīciju. Šādi šķidrumi ir ideāli piemēroti trausliem un slāņainiem nagiem, kā arī mākslīgiem - uzliekamiem nagiem.

 3. NAGU FORMAS VEIDOŠANA. Nagu formu izvēlas saskaņā ar pirkstu formu un garumu, Jūsu gaumi un ārējo izskatu. Nagu saīsināšanai izmanto nagu knaiblītes, bet formas veidošanai – īpašas vīlītes. Apvīlēt drīkst tikai sausos nagus, citādi tie var sākt slāņoties.

 4. BAROJOŠAS EĻĻAS UZKLĀŠANA UZ KUTIKULU. Ar vieglām masāžas kustībām barojošo eļļu iemasē kutikulā un ādā ap nagu.

 5. MĒRCĒŠANA. Rokas un nagus mērcē siltā ūdenī ar speciālu šķīdinātāju (šķidrās ziepes, jūras sāls, aromātiskā eļļa), kurš mīkstina kutikulu, sagatavojot to likvidēšanai.

 6. SPECIĀLĀ MĪKSTINĀTĀJA UZKLĀŠANA UZ KUTIKULU pēc mērcēšanas. Kutikulu atbīda ar īpašu lāpstiņu vai apelsīna kociņu, sākot ar kreisās rokas mazo pirkstiņu, jo labā roka ir vairāk iestrādāta un raupja.

 7. KUTIKULAS UN IENADŽU LIKVIDĒŠANU izdara ar nagu knaiblītēm. Jāskatās, lai kutikulas griezuma līnija būtu gluda, nevis plēsta. Nevar apgriezt kutikulu dziļi pat tad, ja stipri aizauguši nagi. Noņemot ienadzi, knaiblītes jātur nevis paralēli, bet gandrīz perpendikulāri ādai. Nelielas traumas obligāti apstrādā ar dezinficējošiem līdzekļiem.

 8. Vieglo ROKU MASĀŽU, šo patīkamo procedūru, veic ar speciālo krēmu.

 9. NAGU LAKAS UZKLĀŠANU sāk ar bāzes laku, tam pa virsu uzklāj krāsaino laku divās kārtās un pašās beigās - fiksātoru vai lakas nostiprinātāju.

Diemžēl, klasiskam manikīram ir arī negatīvie aspekti:

 • Procedūras laikā pastāv liela vārbūtība traumēt kutikulu un ievadīt infekciju.

 • Meistares pieredzes trūkuma deļ pēc procedūras iespējama ienadžu ātrā veidošanās.

Bet klasiskām manikīrām ir arī nozīmīgas priekšrocības:

 • Tas ir universāls - piemērots kā sievietēm, tā arī vīriešiem.

 • Vienīgais veids, kā var sakopt ielaistas rokas un nagus.

 • Higiēnas procedūra, kas pozitīvi ietekmē roku veselību.

 • Neaizņem daudz laika.

Classic manicure-1Klasisko manikīru ir noderīgi izmantot kā "pirmo palīdzību" Jūsu mīļajiem nadziņiem jebkurā stāvoklī. Bet, ja Jūs pastāvīgi rūpējaties, kopjat un sekojiet nagu stāvoklim, tad varat mēģināt maigākus manikīra veidus.

Manikīra kabineta apmeklēšana ir vizīte burvības valstī, no kuras katra sieviete atgriežas ar viegluma, svaiguma un tīrības sajūtu.

Pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, ar kurām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā AKCIJA un mūsu salona lapā Facebook. Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenrādis.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.