Smiley face

Ekspresmanikīrs

Rate this item
(1 Vote)

Daudzi saloni piedāvā diezgan speficīsku pakalpojumu - EKSPRESMANIKĪRU. Kas slēpjas aiz šī nosaukuma un vai var uzticēties šādai procedūrai? Mēģināsim noskaidrot šos jautājumus.

Ekspresmanikīra procedūra aizņem maz laika un sastāv no kutikulas apstrādes, nagu plāksnes formas izlīdzināšanas, roku masāžas un, ja klients vēlas, lakas uzklāšanas. Bet... Un šeit rodas nākamais jautājums. Kāpēc ekspresmanikīrs ir vajadzīgs?

 Ekspresmanikīrs, kuram ir arī otrs nosaukums - eiropas manikīrs, piemērots visiem, bet īpaši ieteicams cilvēkiem ar ļoti plānu un maigu roku ādu vai tuvu izvietotiem asinsvadiem. Cilvēkiem ar dabiski biezu kutikulu ir jābūt pacietīgiem, īpaši pirmajā manikīra kabineta apmeklējuma reizē, taču pēc procedūras beigām Jūsu izkoptās rokas noteikti sniegs Jums lielu gandarījumu.

GalvenāEuropean manicure ekspresmanikīra jeb eiropas manikīra atšķirība no klasiskās manikīra tehnikas ir tā, ka kutikulu neapgriež, bet kārtīgi atbīda ar apelsīnu kociņu.Tieši tādēļ ekspresmanikīrs uzskatāms par visdrošāku manikīra veidu.

Procedūra nav sāpīga un izslēdz iespēju inficēties: nav plīsumu un kutikulas pietūkuma, nagu traumu, sāpju un asiņošanas, jo netiek izmantoti griešanas instrumenti. Otrais pluss ir laika ietaupīšana. Tādēļ eiropas manikīru arī sauc ar ekspresmanikīru. Tas ir ātrāks par jebkuru citu procedūru. Trešais pluss ir kutikulas lēnā ataugšana, ja nagu aprūpe tiks veikta sistemātiski. Rokas būs mīkstas un izskatīsies jaunākas.

Taču eiropas manikīram ir arī savi mīnusi. Personām ar biezu nagu kutikulu būs grūti to apstrādāt pirmajā reizē, taču pāriet uz to iespējams visiem. Turpmāk kutikulu nevajadzēs griezt ar knaiblītēm, bet vajadzēs regulāri rūpēties par savām rokām.

European manicure-1Laika ekonomiju Jūs sajūtīsiet tad, kad būsiet pārgājuši uz ekspresmanikīru. Tas ir īpaši iecienīts sieviešu vidū, kurām ir daudz bērnu un maz laika sevis kopšanai. Eiropas manikīrs ir ļoti populārs arī starp vīriešiem, kuri nobāl, redzot asinis, un cieš traumu gadījumā. Procedūras īslaicīgums (20 min) un zemā cena piesaista daudzus cilvēkus, kuri ierobežoti laikā.

Pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, ar kurām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā AKCIJA un mūsu salona lapā Facebook. Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenrādis.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

Ekspresmanikīrs