Smiley face
Ekspresmanikīrs

Irena Hazanova

Matu ekranēšana ir pieprasīts pakalpojums Rīgas salonā IRENA.

Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz matiem veidojas aizsargekrāns, kas nodrošina:

 1. Matu struktūras mitrināšanu un stiprināšanu no iekšienes;
 2. Atjauno dabisko pH līmeni;
 3. Spīdumu, aizsardzību no UV-stariem un termiskās apstrādes;
 4. Neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi (Q3 BLOND).

Procedūra paredzēta tikai profesionālai pielietošanai frizētavu salonos.
                                    
Rekomendācija pielietošanai

Ekranēšanas procedūra Q3 THERAPY vai Q3 BLOND ieteicama matu kopšanai:

 1. Matiem, kas tiek bieži krāsoti;
 2. Gaiši krāsotiem, balinātiem un šķipsnās balinātiem matiem;
 3. Matiem pēc ķīmiskiem ilgviļņiem vai taisnošanas;
 4. Termo iedarbības razultātā bojātiem matiem (fēns, gludeklīši, lokušķēres);
 5. Sausiem, lūztošiem, nespodriem un matiem ar šķeltiem matu galiņiem;
 6. Novājinātiem, spīdumu un vitalitāti zaudējušiem matiem.

Ekranēšanas procedūra Q3 THERAPY vai Q3 BLOND var tikt veikta:

 1. Uzreiz pēc matu krāsošanas un matu griešanas;
 2. Periodos starp matu krāsošanas reizēm;
 3. Iepriekš balinātiem/šķipsnās balinātiem matiem;
 4. Dabiskiem vai viegli bojātas struktūras matiem, dabiski gaišiem matiem spīduma un dzīvesspēka pastiprināšanai.
 5. Trīs etapu Ekranēšanas procedūra Q3 THERAPY vai Q3 BLOND taisā matu žavēšanas vai veidošanas procesā.
 6. Ekranēšanas procedūrai piemīt uzkrājošs efekts. Pēc pirmās procedūras novērojams redzams rezultāts, tiek uzsākta aizsargekrāna formēšanās. Pēc trešās procedūras formējas vidēja līmeņa aizsardzība, pēc piektās – augsta līmeņa aizsardzība.

                                      
Procedūras apraksts

Procedūras iedarbība balstās uz unikālās aragāna eļļas iedarbību, vienu no dārgākajām un vērtīgākajām eļļām pasaulē, kuru iegūst tikai Marokā no Argānijas koka augļiem. Pēc sava sastāva aragāna eļļa ir identiska cilvēka tauku dziedzeru sekrēcijai, kas pilda dabisko matu aizsardzības funkciju, baro un stiprina to struktūru. Kombinācijā ar unikālo makadami un kamēlijas eļļu, aragāna eļļa nodrošina dziļu barošanu, atjaunošanu un aizsardzību, kā arī pastiprina matu gaismu atstarojošo spēju, piepilda matus ar dzīves spēku un enerģiju.
     
Etaps 1. Matu struktūras mitrināšana un izlīdzināšana. Tīros ar šampūnu izmazgātos, mitros matos ieklāt Divfāzu kondicionieri Q3 INTENSE vai Q3 BLOND. Viena kondicioniera fāze intensīvi mitrina, atšķetina matus. Otra fāze atjauno dabisko pH līmeni matiem, izlīdzina to struktūru, nogludina kutikulu. Blondētiem matiem kondicioniera sastāvā esošie violetie pigmenti delikāti neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi.
     
Etaps 2. Bojātas matu struktūras atjaunošana un stiprināšana. Ieklāt matos Eļļu Q3 THERAPY vai Eļļu Q3 BLOND. Regulēt nepieciešamo eļļas daudzumu, atbilstoši matu struktūrai un to stāvoklim: viegli bojātas struktūras matiem, balinātiem, smalkas struktūras matiem pielietot minimālu eļļas daudzumu, stipri bojātiem, porainiem matiem pielietot lielāku eļļas daudzumu. Īpašu vērību pievērst matu galiem.

Dabiskās vīnogu kauliņu un aragānas eļļas un dabiskās aragānas un kamēliju eļļas dziļi iekļūst korteksa slānī, nodrošina intensīvu mitrināšanu, stiprina un atjauno bojāto matu struktūru. Blondētiem matiem violetie pigmenti delikāti neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi (Q3 BLOND).
     
Etaps 3. Matu virskārtas aizsardzība un spīduma piešķiršana. Procedūras rezultātā nostiprināšanai ieklāt Eļļu-spīdumu Q3 LUXURY. Eļļas-spīduma unikālā formula nostiprina aizsargekrāna noformēšanos matu virskārtā, piešķir tiem pārsteidzošu spīdumu, pastiprina krāsotu matu intensitāti un spīdumu. Papildus nodrošina aizsardzību no termo iedarbības un UV-stariem.
      
Matu ekranēšana – tā ir unikāla iespēja atveseļot jūsu matus, kas palīdz novērst matu galu šķelšanos un lūšanu. Pēc pusstundu garas procedūras jūs ieraudzīsiet sevi pilnīgi jaunā veidolā.     

Pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, ar kurām Jūs varat iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā „AKCIJA” un mūsu salona lapā Facebook. Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā „Cenrādis”.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat.Kontakti. Laipni lūdzam!

Nagu atjaunošana, stiprināšana un aizsardzība – tā ir inovatīva sistēma IBX System, kuru izstrādāja amerikāņu kompānija Famous Names.
2014.gada jaunums! IBX System – revolucionārais preparāts darbam ar gēla lakām un dabīgo nagu kopšanai jau tagad Rīgā.
IBX System – tā ir jaunā profesionālā salona procedūra novājinātiem un bojātiem nagiem, ar IBX System var strādāt tikai sertificēti meistāri.

Jūs varat pierakstīties uz jebkuru  pakalpojumu, vienkārši nosūtot pieteikumu. Administrators sazināsies ar Jums pa telefonu vai e-pastu un apstiprinās pieraksts.

Moderns manikīrs - labākais hobijs īstas sievietes.

 Katra meitene un sieviete vēlas būt unikāla un neatkārtojama. Tieši tāpēc viņas pastāvīgi meklē līdzekļus, kas varētu izcelt viņu individualitāti: piemērotu frizūru, kosmētiku un make-up, smalkus tērpus un oriģinālus aksesuārus. Un pat tad, ja Jums šķiet, ka izskats atbilst iekšējai pasaulei, pastāvīgo meklējumu sajūta Jūs neatstāj. It kā jau atrasts savs perfekts stils, labi pārdomāts līdz sīkumiem, taču būt vienmēr vienādai, kaut arī ideālai, nav interesanti...

Klasiskais manikīrs ir laika gaitā pārbaudītā nagu un roku skaistuma kopšanas metode, kura mūsdienās ir visizplatītākā.

Šī manikīra paņēmienus izstrādāja daudzu gadu gaitā, novedot tos līdz pilnībai, tāpēc mūsdienu meistari piedāvā klasisko metodi un garantē tās augstu efektivitāti.

Lielākā sieviešu daļa nevar sevi iedomāties bez manikīra. Tas ir saprotams, jo nagu un roku skaistumu un veselību spēj nodrošināt tikai šāda procedūra un to jāatkārto regulāri. Ja jūsu rokas ir stipri ielaistas, tad tieši klasiskais manikīrs palīdzēs Jums tās izkopt.

Daudzi saloni piedāvā diezgan speficīsku pakalpojumu - EKSPRESMANIKĪRU. Kas slēpjas aiz šī nosaukuma un vai var uzticēties šādai procedūrai? Mēģināsim noskaidrot šos jautājumus.

Ekspresmanikīra procedūra aizņem maz laika un sastāv no kutikulas apstrādes, nagu plāksnes formas izlīdzināšanas, roku masāžas un, ja klients vēlas, lakas uzklāšanas. Bet... Un šeit rodas nākamais jautājums. Kāpēc ekspresmanikīrs ir vajadzīgs?

FRANČU MANIKĪRS - NAGU KOPŠANAS KLASIKA VISIEM DZĪVES GADĪJUMIEM.

Koptās rokas – tā ir ārējā tēla svarīga sastāvdaļa, kurai visbiežāk pievērš uzmanību apkārtējie. Daudzām sievietēm nav laika un iespēju regulāri apmeklēt manikīra kabinētu, lai nagi un rokas izskatītos nevainojami. Ne visiem pietiek pacietības vairākas reizes nedēļā noņemties ar manikīru patstāvīgi. Palīdzēt var franču manikīrs - universāls, viegls un ātrs manikīra veids visiem dzīves gadījumiem. Turklāt, pateicoties franču manikīram, nagi izskatās ļoti dabiski.

Atklājiet hibrīdlaku „Shellac” no CND!

Jo nopietnāka ir zinātniskā pieeja, jo labāka ir izstrādājuma kvalitāte. Patentēta polimēru, monomēru un šķīdinātāju formula nodrošina hibrīdlakas „Shellac” vienkāršu lietošanu un ātru noņemšanu no nagiem, stiprumu un noturību. Lakas notirība identiska gēlam. „Shellac” neizraisa alerģiju un nesatur formaldehīdu, toluolu un debutila ftolātu (3 free).

Ilgais darbs, izstrādājot jaunu „Shellac” hibrīdlaku, pilnveidojot iztrādājuma tehnoloģiju un veicot testēšanu pirms izstrādājuma laišanas tirgū, ir noslēdzies ar īstu isrāvienu nagu kopšanas līdzekļu indusrijā.

Manikīrs jau sen nav tikai sieviešu skaistuma pasaules sastāvdaļa. Vīrieši beidzot sapratuši, ka par savu ārējo izskatu nepieciešams rūpēties arī viņiem.

Nost ar aizspriedumiem! Visā civilizētajā pasaulē vīrieši jau sen sākuši uzticēt savu izskatu speciālistiem. Mūsdienu ideālais vīrietis ne tikai ātri domā un rīkojas, viņš arī izskatās nevainojami. Jo īpaši, ja runa iet par kāzām. Vīriešu manikīrs ir skaisto roku un laulības gredzena lielisko fotogrāfiju garants. Lai nebūtu kontrasta starp līgavas smalkajiem pirkstiņiem un nekoptām līgavaiņa rokām, atvediet savu mīļoto uz manikīru.

Profesionālās kāju kopšanas pirmsākumi cieši saistīti ar KLASISKO PEDIKĪRU. Klasiskā metode paredz nagu un pēdu ādas apstrādi ar griežamajiem instrumentiem. Mūslaiku pedikīrs ir profesionālā terapeitiskā procedūra, kas nodrošina skaistumu un veselību Jūsu kājām.

Mūsu kājas ir vairāk noslogotas nekā rokas, tadēļ tām vajadzīga arī lielāka uzmanība, jo īpaši tādēļ, ka kājas atradas ilgu laiku apavos. Ņemot vērā vasaras apavu modes tendences, nav vēlams demonstrēt apkārtējiem nekoptus nagus vai sabiezējušo pēdu ādu. Tagad to saprot arī vīrieši, regulāri ierakstot savā grafikā manikīra salona apmeklēšanas datumus.

1 lapa no 4