Smiley face

Franču manikīrs

Rate this item
(1 Vote)

FRANČU MANIKĪRS - NAGU KOPŠANAS KLASIKA VISIEM DZĪVES GADĪJUMIEM.

Koptās rokas – tā ir ārējā tēla svarīga sastāvdaļa, kurai visbiežāk pievērš uzmanību apkārtējie. Daudzām sievietēm nav laika un iespēju regulāri apmeklēt manikīra kabinētu, lai nagi un rokas izskatītos nevainojami. Ne visiem pietiek pacietības vairākas reizes nedēļā noņemties ar manikīru patstāvīgi. Palīdzēt var franču manikīrs - universāls, viegls un ātrs manikīra veids visiem dzīves gadījumiem. Turklāt, pateicoties franču manikīram, nagi izskatās ļoti dabiski.

 Franču manikīrs

French manicirsFranču manikīrs ienāca mūsu dzīvē no augstās modes pasaules. To izgudroja Amerikā 1976. gadā kompānijas "ORLY" izstrādātājs Dž.Pinks un, lai brends būtu pievilcīgāks, nosauca par franču manikīru. Tā izveidošanas vēsturi saista ar kinoaktrišu vajadzību piemērot manikīru dažādu laikmetu kostīmiem. Tā franču manikīrs kļūst par universālu manikīra veidu.

Mūsdienās eksistē vairāki franču manikīra veidi, kas padara to unikālu un vienmēr pieprasītu. Franču manikīra efekts saistīts ar īpašu krāsošanas tehniku. Izskatīsim to sīkāk.

Vispirms nagus jāsagatavo manikīram. Tiem jābūt ne pārāk īsiem, lai galiņus varētu nokrāsot ar balto laku. Nagi izskatīsies pievilcīgāk ar ovālu vai taisnstūrveida formu. Sākumā nagu plāksni pārklāj ar bāzes laku. Pēc tam nagu galiņus izdala ar īpašu balto laku, kuru uzklāj ar plānu otiņu pusloka vai, tā sauktā, "smaidiņa" formā. Ir vēl viena nagu galiņu krāsošanas metode - to balināšana ar balto zīmuli no nagu iekšpuses. Šo procedūru var izdarīt papildus galiņu krāsošanai.

French manicirs 1Nākamais solis ir caurspīdīgās vai gaiši rozās lakas uzklāšana uz nagu plāksnes, kas piedod nagiem dabisko izskatu. Manikīra nostiprināšanai uzklāj speciālu pārklājumu, kas rada "slapjo nagu” efektu, un tie izskatās spīdīgi un kopti.

Pieprasītas arī citas franču manikīra krāsu kombinēšanas variācijas. Piemēram, krāsainais franču manikīrs. Tā īpatnība - naga galiņu iekrāso ar jebkuru lakas toni. Var arī pievienot pamata fonam vai brīvai maliņai zīmējumu, kas padarīs franču manikīru vēl interesantāku.

Var kombinēt klasisko variantu, balto un caurspīdīgo laku, ar NAIL ART. Iespējams rotāt nagu galiņus ar dažādiem aksesuāriem: straziem, pērlītēm, foliju, spīdeklīšiem.

 Nestandartais franču manikīrs atšķiras ar "smaidiņa” formu: tā var būt arī trīsstūrveida, viļņveidīga, sašķobīta u.c. Galvenais ir saglabāt franču manikīra ideju - naga galiņu krāso ar vienu krāsu un pārējo daļu - ar citu.

French manicirs 2Franču manikīrs ļoti ērts ikdienas dzīvē. Tas ir piemērots gan ikdienas drēbēm, gan biznesa uzvalkam, gan svinību kleitām. Klasisko franču manikīru ļoti iecienījušas līgavas, jo tas ideāli papildina kāzu tērpu.

Franču manikīrs - iecienītākais, elegantākais, vienkāršākais un tajā pašā laikā smalkākais manikīra veids, kas der jebkuram nagu garumam un formai. To var atļauties jebkura sieviete, uzvelkot jebkuru apģērbu. Universālais franču manikirs ļaus Jums vienmēr izskatīties moderni, izsmalcināti un eleganti.

Franču manikīrs skaistumkopšanas salonā Irena Rīgā

Pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, ar kurām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā AKCIJA un mūsu salona lapā Facebook. Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenrādis.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.