Smiley face

Vīriešu manikīrs

Rate this item
(0 votes)

Manikīrs jau sen nav tikai sieviešu skaistuma pasaules sastāvdaļa. Vīrieši beidzot sapratuši, ka par savu ārējo izskatu nepieciešams rūpēties arī viņiem.

Nost ar aizspriedumiem! Visā civilizētajā pasaulē vīrieši jau sen sākuši uzticēt savu izskatu speciālistiem. Mūsdienu ideālais vīrietis ne tikai ātri domā un rīkojas, viņš arī izskatās nevainojami. Jo īpaši, ja runa iet par kāzām. Vīriešu manikīrs ir skaisto roku un laulības gredzena lielisko fotogrāfiju garants. Lai nebūtu kontrasta starp līgavas smalkajiem pirkstiņiem un nekoptām līgavaiņa rokām, atvediet savu mīļoto uz manikīru.

 Vīriešu manikīrs

Vīriešu manikīrs šodien ir tikpat plaši izplatīts ka fitness. Ja vēlme uzturēt savu ķermeni sportiskajā formā ir katram saprotama lieta, tad kādas problēmas varētu būt ar roku kopšanu?

Manikīrs palīdz neuzkrītoši pasvītrot sociālo stāvokli. Koptās vīriešu rokās liek saprast, ka to īpašnieks ir veiksmīgs cilvēks, kas zina sev cenu.

Stiprajam dzimumam ir jāsaprot, ka manikīrs nav tikai nagu apgriešana. No manikīra meistaru profesionālā viedokļa tas ir daudzu procedūru komplekss, kas ietver kutikulas likvidēšanu, atmirušās ādas mīkstināšanu, nagu attīrīšanu un ārstēšanu, izlīdzināšanu un pulēšanu. Mājās apstākļos to izdarīt pašam ir diezgan sarežģīti, neērti un bieži arī slinkums.

Starp vīriešu un sieviešu manikīru ir atšķirības. Stiprā dzimuma pārstāvju roku āda ir daudz raupjāka un tāpēc vairāk laika jāvelta roku mērcēšanai vanniņā. Vīriešiem roku āda pārrogojas ātrāk, ienadži un plaisas ap nagu valnīti var parādīties biežāk, tādēļ vīriešu apgriežamam manikīram nav jābūt tik dziļam, kā sieviešu manikīram. Profesionālie manikīra speciālisti zina, ka vīriešu nagiem nav vajadzības piemeklēt kādu īpašu formu un eksperimentēt ar nagu plāksni - nagu formu jāveido atbilstoši pirksta spilventiņa formai. Atkāpe no šī likuma noved pie tā, ka vīriešu rokas izskatīsies dīvaini un aplami. Vīriešu nagi ir stipri, gandrīz neslāņojas, taču stiprais dzimums ir ļoti jūtīgs pret mazām traumām, tāpēc kutikulu jāapgriež ļoti piesardzīgi.

Vīriešu manikīrs Nevainojams ārējais izskats nav vienīgais manikīra mērķis. Nagu kopšana ir arī rūpes par savu veselību: samazinās sēnīšu slimību risks, elementārā roku masāža veicina aktīvu asins cirkulāciju, un tas vislabākajā veidā ietekmē ārējo izskatu un labsajūtu.

Nav jāaprobežojas ar vienu salona apmeklēšanu. Rūpēties par rokām nepieciešams regulāri — tāpat kā skūties vai tīrīt zobus. Citiem vārdiem, rūpēm par ārējo izskatu vajadzētu kļūt par ieradumu. Vēl viens patīkams aspekts: Jūs varat apmeklēt manikīra salonu kopā ar savu mīļoto un nešķirties nevienu brīdi!

Pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, ar kurām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā AKCIJA un mūsu salona lapā Facebook. Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenrādis.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.