Smiley face

Nagu atjaunošana un stiprināšana

Rate this item
(4 votes)

Nagu atjaunošana, stiprināšana un aizsardzība – tā ir inovatīva sistēma IBX System, kuru izstrādāja amerikāņu kompānija Famous Names.
2014.gada jaunums! IBX System – revolucionārais preparāts darbam ar gēla lakām un dabīgo nagu kopšanai jau tagad Rīgā.
IBX System – tā ir jaunā profesionālā salona procedūra novājinātiem un bojātiem nagiem, ar IBX System var strādāt tikai sertificēti meistāri.

Galvenā IBX System atšķirība no citiem stiprinošiem līdzekļiem ir tā, ka IBX System savienojas ar naga virsējo kārtu, iekļūst pašā naga plāksnes struktūrā un tālāk jau darbojas tās iekšienē. IBX uzklāšanas tehnoloģija ir tendēta uz maksimālu mitrināšanu un iekļūšanu naga plāksnē. IBX iekļūstot iekšējā naga plāksnes slānī un izveido polimerālo tīklu dabīgajā nagā. Šis tīkls stiprina naga plāksni un kļūst par neatņemamu naga daļu. Tā kā IBX System ir iekšējās darbības sistēma, kas ataug kopā ar dabīgo nagu, tad nav iespējams noņemt līdzekli no naga ar lakas noņēmēja šķidrumu. Atbrīvoties no tās var tikai to nogriežot kopā ar ataugušo naga daļu. Šis līdzeklis tiek uzklāts uz nagiem kā laka, fiksēts iedarbojoties ar vieglu siltumu un nostiprināts UV-lampā.

Preparāts tiek izmantots:

  • Novājinātu, plānu un bojātu nagu atjaunošanai;
  • Problemātisko nagu labošanai, tai skaitā arī ar konkrētām nagu traumām (plaisas, skrāpējumi, nelīdzenumi, nagu galiņu slāņošanās);
  • Kā aizsardzības līdzeklis zem gēla lakas.


Nagu atjaunošana un stiprināšana IBX System sastāv no diviem preparātiem, kurus nelieto atsevišķi. Šo līdzekļu sastāvā ir tādās eļļas kā avokado, žožoba un kampareļļa, kuras procedūras laikā siltuma iedarbības rezultātā iesūcas naga plāksnē.

Pirmkārt, IBX System – tas ir līdzeklis, kas saglabā Jūsu dabīgos nagus. Preparāts uzlabo nagu stāvokli, stimulē to augšanu un nežāvē nagu plāksni. IBX mitrina un baro nagu no iekšienes. IBX Repair – tas ir polimerizējošais monomērs, kuru uzklāj tikai uz bojātām nagu daļām. Līdzeklis atjauno naga plāksni, aizpilda nelīdzenumus, „salīmē” naga zvīņas. Jau pēc dažām procedūrām ir redzams rezultāts: plaisu aizpildīšanās, augšējās plāksnes slāņa izlīdzināšanās, nagu izskata uzlabošanās kopumā.

Otrkārt, IBX System tiek izmantota nagu plāksnes stāvokļa uzlabošanai pirms gēla lakas uzklāšanas. IBX Repair tiek uzklāts pilnīgi uz visa naga un iedarbojas kā bāzes slānis iekšējā naga polimēra tīkla formēšanai. Šajā gadījumā IBX System iedarbojas kā „divpusējā līmlente”, hermetizējot bojātās daļas. Rezultātā IBX System veido naga aizsargslāni, samazina baltos plaukumus, kuri parādas pēc gela lakas noņemšanas. Tādējādi, IBX System ieteicams izmantot divos gadījumos: ja Jūs gribat ataudzēt veselīgus savus nagus, tad tas iedarbojas kā līdzeklis nagu stiprināšanai, un kā aizsarg līdzeklis nagiem zem gēla lakas uzklāšanas.

Procedūras ilgums aizņem 20-30 minutes.

Vēlamā rezultāta sasniegšanai ir svarīgi ievērot IBX System uzklāšanas tehnoloģiju un izpildīt visus procedūras etapus kā arī pareizi sagatavojot nagus pirms procedūras uzsākšanas:

  1. Noņemt veco laku no nagiem.
  2. Piedot nagiem vēlamo formu un garumu.
  3. Izpildīt ekspres-manikīru (sausais), izslēdzot mīkstinošo līdzekļu un ūdens izmantošanu.
  4. Attaukot virsējo nagu slāni.
  5. Tālāk seko vairākos etapos IBX System preparātu uzklāšana ar viegla siltuma iedarbību (40 grādu temperatūra) un polimerizāciju UV-lampā.
  6. Lipīgā slānā noņemšana no nagiem.
  7. Pēc klienta vēlēšanās var veikt mitro manikīru un uzklāt laku uz nagiem.


Lai sasniegtu optimālu rezultātu, pielietot IBX System var ne biežāk kā vienu reizi nedēļā, vienu reizi divās nedēļās, vienu reizi trijās nedēļās. Profilaksei ieteicams veikt procedūru  vienu reizi mēnesī. . Ja tiek izmantota gēla laka, tad līdzekli uzklāj pirms katras gēla lakas lietošanas reizes.

IBX System var veiksmīgi pielietot arī vīriešu manikīrā, tā kā IBX iekļūstot nagā, iedarbojas tā iekšienē un nav redzams naga virspusē. Pēc procedūras nagi izskatās veselīgi, stingri un gludi.

Dārgie klienti un klientes, Jums paveras unikāla iespēja atjaunot savus trauslus, novājinātos un bojātos nagus un aizsargāt tos no turpmākās nelabvēlīgās vides iedarbības. IBX – tas ir inovatīvs pakalpojums manikīra pasaulē. Gaidam Jus mūsu salonā.

 Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā „Cenrādis”.  Saņemt plašāku  informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem (skat.„Kontakti”).

More in this category: « Vīriešu manikīrs