Smiley face

Mākslīgais manikīrs

Rate this item
(1 Vote)

Moderns manikīrs - labākais hobijs īstas sievietes.

 Katra meitene un sieviete vēlas būt unikāla un neatkārtojama. Tieši tāpēc viņas pastāvīgi meklē līdzekļus, kas varētu izcelt viņu individualitāti: piemērotu frizūru, kosmētiku un make-up, smalkus tērpus un oriģinālus aksesuārus. Un pat tad, ja Jums šķiet, ka izskats atbilst iekšējai pasaulei, pastāvīgo meklējumu sajūta Jūs neatstāj. It kā jau atrasts savs perfekts stils, labi pārdomāts līdz sīkumiem, taču būt vienmēr vienādai, kaut arī ideālai, nav interesanti...

NAIL ART

NAGU DIZAINS - tā ir brīnišķīga iespēja veikt nelielas izmaiņas ārējā izskatā, nesabojājot tēlu kopumā. Tas izcels ne tikai Jūsu individuālās īpašības, bet arī pasvītros noskaņojumu, ienesīs romantisma notis, prieku vai skumjas – visu, ko vien vēlas dvēsele.

nagu dizainuNAGU DIZAINAM ir otrs nosaukums „NAIL ART”, tulkojumā - "nagu rotājuma māksla ".

Nagu dizainu var veidot uz pašu, dabīgiem nagiem, un arī uz uzliekamajiem.

Tam ir klasiskie un ekstravagantie mākslinieciskās noformēšanas veidi.

Nagu apgleznošana ir mūsdienu izsmalcināta manikīra neatņēmama sastāvdaļa. Tā var būt par nagu dizaina pamatveidu, kas paredz zīmējumu izveidi uz nagiem ar lakām un krāsām. Apgleznotos nagus var papildināt ar nagu iekšējā dizaina elementiem: strāziem, spalvām, lentām, diegiem, spīdumiem, mežģīnēm, uzlīmēm, utt.

Nagus var apgleznot ar atsevišķiem elementiem - izrotāt nagu daļu ar zīmējumu: tauriņu, bantīti, puķīti utt., kā arī nags var būt pilnībā pārklāts ar gleznu. Bet nav vērts rotāt visus nagus ar gleznām, pietiek ar vienu vai diviem. Parasti apglezno zeltnesi vai vidējo pirkstu.

Ja vēlaties rotāt savus nagus ar nelieliem zīmējumiem, nav vajadzības tos veidot vienādus. Liels pieprasījums pašlaik ir nagu apgleznošanai ar dažādiem zīmējumiem, apvienotiem ar vienu tēmu.

manicirs laka pitonlakaĻoti populāra tagad ir graffiti nagu laka vai pitonlaka. Ar to panāk krakeļura plaisu efektu. Vispirms uz nagiem uzklāj krāsaino bāzes laku, tam pa virsu pitonlaku. Kamēr laka žūst, acu priekšā parādās plaisas, caur kurām redzama pirmā slāņa krāsa. Galu galā rodas neatkārtojams zīmējums, kas atgādina čūskas ādu. Jo plānāks slānis, jo spilgtāk izteiktas plaisas, un otrādi. Procedūras beigās uzklāj fiksātorlaku.

Tomēr nagu dizainu izmanto ne tikai rotājumam. Ar to var korigēt nepilnības. Piemēram, franču manikīrs vizuāli saīsina nagus, bet manikīrs ar vertikālu rakstu tos pagarina.

Nagu zīmējumus izpilda ar profesionālām otiņām, kociņiem un adatām. Krāsas var būt uz ūdens, ūdens un akrila vai laku pamata.

Patiesībā pie nagu dizaina pieder jebkura nagu mākslinieckā noformēšana, vai tā ir profesionālā lakas uzklāšana ar vienu toni, vai neparastais nail art ar greznu rotājumu. Tā ir iespēja pārveidot Jūsu rokas par reālu mākslas darbu, piesaistot pretējā dzimuma pārstāvju uzmanību un izsaucot daiļā dzimuma skaudīgos skatus.Pārsteidziet un priecējiet apkārtējos ar nagu dizaina skaistumu un unikalitāti, ienesiet savā ārējā izskatā kaut nelielas radošas izmaiņas!

Mākslīgais manikīrs skaistumkopšanas salonā Irena Rīgā

Pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, ar kurām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā AKCIJA un mūsu salona lapā Facebook. Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenrādis. Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.