Smiley face

Shellac manikīrs

Rate this item
(5 votes)

Atklājiet hibrīdlaku „Shellac” no CND!

Jo nopietnāka ir zinātniskā pieeja, jo labāka ir izstrādājuma kvalitāte. Patentēta polimēru, monomēru un šķīdinātāju formula nodrošina hibrīdlakas „Shellac” vienkāršu lietošanu un ātru noņemšanu no nagiem, stiprumu un noturību. Lakas notirība identiska gēlam. „Shellac” neizraisa alerģiju un nesatur formaldehīdu, toluolu un debutila ftolātu (3 free).

Ilgais darbs, izstrādājot jaunu „Shellac” hibrīdlaku, pilnveidojot iztrādājuma tehnoloģiju un veicot testēšanu pirms izstrādājuma laišanas tirgū, ir noslēdzies ar īstu isrāvienu nagu kopšanas līdzekļu indusrijā.

 Shellac manikīrs

Shellac manikīrShellac manikīr-1Izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskajām tehnoloģijām, vadošie skaistumkopšanas industrijā – visi CND izstrādājumi ir iecienītākie pasaules manikīra un pedikīra profesionālu vidū. Un arī jaunais izstrādājums, „Shellac” hibrīdlaka, papildina iecienītāko izstrādājumu klāstu. „Shellac” nagu kopšanas līdzekļu industrijā ir pirmā hibrīdlaka, kuras kvalitāte ir zinātniski apstiprināta arī testējot. CND izstrādājumi ir nemainīgi ikgadējās žurnāla „Nails Magazine” lasītāju simpātiju balvas ieguvēji. „Shellac” ir labākais 2010.gada produkts pēc žurnāla balsošānas rezultātiem.

„Shellac” ir jaunākā UV tehnoloģija, kas apvieno vienkāršu lietošanu (līdzīgi vienkāršai lakai) un gēla noturību. Pirmo reizi nagu kopšanas līdzekļu industrijā ir izstrādāta laka, kas nelobas un ir ilgstoši noturīga. „Shellac” tiek apstrādāts ar UV staru lampu, tas nodrošina acumirklīgu lakas nožūšanu. Ergonomiskā lampa ļauj ietaupīt laiku, jo nodrošina iespēju vienlaikus apstrādāt visus piecus rokas vai kājas pirkstus. Lampa automātiski kontrolē lakas žūšanas ilgumu. „Shellac” izskatās ļoti dabiski plāna, eleganta kārtiņa, kas droši aizsargā naga plāksni. „Shellac” noņemšanai ir nepieciešamas ne vairāk kā desmit minūtes. „Shellac” nav ne jāvīlē, ne jāatmērcē, tikai jāaptin nags ar tamponu, kurš samitrināts ar acetonu.

„Shellac” sistēma iekļauj pamatlaku, krāsainu laku un līdzeklis lakas nostiprināšanai. Šī tehnika un UV lampa nodro…šina nevainijamu krāsu un spīdumu divas-trījas nedēļas un lakas noņemšanu desmit minūtēs.

 Hibrīdlakas „Shellac” uzklāšanas procedūra:Shellac manikīr-2

 1. Pēc tam, kad kliente ir izvēlējusies krāsu, rūpīgi izdarīt manikīru vai pedikīru.

 2. Pēc manikīra vai pedikīra procedūras vajag attaukot nagus.

 3. Uzklāt tikai bāzes vienu kārtu (Shellac UV Base Coat). Apstrādāt ar lampu.

 4. Uzklāt krāsainas lakas divas kārtas (Shellac UV Color Coat). Katru kārtu apstrādāt ar lampu.

 5. Uzklāt tikai stiprinātāja vienu kārtu (Shellac UV Top Coat), nodrošina spoguļa mirdzumu ilgu laiku. Apstrādāt ar lampu.

 6. Noņemt lipīgo slāni ar kokvilnas lupatiņu, samitrinātu ar 99% izopropila spirtu.

     Galīgā rezultātā – lielisks manikīrs vai pedikīrs, kas saglabā nagu spīdumu un ideālu izskatu dažas nedēļas!

Hibrīdlakas „Shellac” noņemšanas procedūra:

 1. Samitrināt tamponu ar šķidrumu, kas satur acetonu.

 2. Uzklāt samitrinātie tamponi uz nagiem un aptīt.

 3. Atstāt uz 10-15 minūtēm.

 4. Noņemt tamponu un no nagiem ar vieglām kustībām ar koka kociņu noņemt mīkstu laku.

 5. Pēc lakas noņemšanas procedūras vēlams iegādāties eļļu nagu un kutikulas kopšanai un mitrināšanai mājās.

Shellac manikīr-3SHELLAC ir unikāla jaunas paaudzes laka, kas netraumē naga plāksni, jo nav vajadzīga vīlēšana pirms uzklāšanas, kas klājas uz nagiem, kā parastā laka, un saglabā pirmreizējo spīdumu un ideālu izskatu ilgu laiku. „Shellac” nenolūp, neatslāņojas no nagiem un uz tās virsmas nerodas skrāpējumi. „Shellac” tiek apstrādāta ar UV staru lampu, tādēļ nav jāgaida, līdz tā nožūs. Tātad teiksim ardievas visnepatīkamākajām ar parastu laku saistītajām problēmām. Sakiet ardievas bojātam manikīram vai pedikīram. Uz visiem laikiem! Un sveiksim pasaulē pirmo hibrīdlaku „Shellac”, kas ir novērsusi manikīra un pedikīra problēmas. Darījat savu lietu un aizmirstiet par sabojāto manikīru vai pedikīru. Manikīrs vai pedikīrs tik un tā būs nevainojams!

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājas lapas sadaļā Cenrādis. Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

Read 5868 times