Smiley face

Eksprespedikīrs

Rate this item
(1 Vote)

Sieviešu kājiņas ar nekoptiem nagiem un pēdām - slikts tonis. Pedikīra procedūras vai nagu un kāju kopšana jau sen kļuvušas par ļoti pieprasītām mūsdienu sieviešu vidū. Siltajā gadalaikā kājām ir vajadzīga kompleksā kopšana pieeja, kuru nodrošināt var tikai pedikīrs. Tas neaprobežojas tikai ar nagu dizainu, bet ietver sevī veselu procedūru kompleksu: pēdu tīrīšanu, varžacu, epidermas pārrogojušās kārtas likvidēšanu, kā arī kāju masāžu. Regulāri veicamās pedikīra procedūras novērš jauno problēmu rašanos ar Jūsu kāju nagiem un ādu un ļauj atbrīvoties no jau esošajām. Vispopulārākie pedikīra veidi šodien ir klasiskais un eiropas.

Eksprespedikīrs

Profesionāļi iesaka ļoti nopietni izdarīt izvēli starp klasisko un eiropas pedikīriem, ņemot vērā tādus faktorus, kā procedūru veikšanas biežumu, nagu biezumu, ādas jūtīgumu un citus. Pedikīra procedūra paredz tulznu un varžacu likvidēšanu, nagu deformācijas un sēnīšu slimību profilaksi, un, protams, estētiskos pakalpojumus.

Eiropas pedikīrs - drošs un saudzējošs pedikīra veids, jo netiek izmantoti griežamie instrumenti. Tātad iespēja iegūt mikrotraumas nagu un pēdu apstrādes laikā samazinās līdz nullei.

Eiropas pedikīru vēl sauc par EKSPRESPEDIKĪRU, jo tas prasa mazāk laika nekā citu veidu procedūras. Tas ir piemērots tikai regulārai izpildīšanai, kā arī cilvēkiem ar ļoti jūtīgu un sausu ādu.

EKSPRESPEDIKĪRA etapi:

  1. NAGU LAKAS NOŅEMŠANA.
  2. Pēdu ādas MĒRCĒŠANA vanniņā ar jūras sāli vai eļļām.
  3. NAGU APSTRĀDE. Kutikulu mīkstina ar speciālo līdzekli un pēc tam to viegli atbīda ar koka kociņu. Eiropas pedikīra īpatnība ir specializēto vīlīšu pielietojums nagu plāksnes slīpēšanai.
  4. PĒDU APSTRĀDE. Uzliek mīkstu skrubi, iebērzē to pēdu ādā, tad apstrādā ar slīpējošo lāpstiņu.
  5. Krēma uzklāšana uz pēdām un MASĀŽA, kuras rezultātā uzlabojas asinsrite un barības vielas iesūcas nagu plāksnē.
  6. NAGU LAKAS VAI ĀRSTNIECĪSKA LĪDZEKĻA UZKLĀŠANA.

Eiropas pedikīram ir arī savi mīnusi.Eksprespedikīrs piemērots tikai koptām kājām. Par skaistu un veselīgu izskatu nepieciešams regulāri rūpēties. Stabili pozitīvu rezultātu var sasniegt pēc 5-7 procedūrām. Lai pārietu uz eiropas pedikīru, no sākuma ieteicams to apvienot ar klasisko apgriežamo pedikīru.

Eksprespedikīra plusi.Nagu kutikula netiek bojāta, bet, regulāri veicot procedūru, kutikula kļūst elastīga, plānāka, palēninās tās augšana. Otrais pluss ir pedikīra drošība, jo netiek izmantoti griežamie instrumenti. Trešā priekšrocība - procedūrai vajadzīgs samērā neliels laiks.

Vasaras laikā vēlams veikt pedikīru divreiz mēnesī, jo staigāšana pludmales apavos vai basām kājām noved pie ādas sabiezējuma. Ziemā kājas ir pasargātas ar siltu apģērbu un apaviem, tādēļ pedikīra kabineta apmeklējumu skaitu var samazināt.

Pastāvīgie klienti, kuri pielieto eksprespedikīru, šo procedūru uzskata par atpūtas veidu. Diemžēl līdz šīm daudzu apziņā mājo doma, ka pedikīrs ir sieviešu laika kavēklis. Mēs Jums silti iesakam vismaz reizi iegriezties salonā un palutināt savas kājas ar eksprespedikīru. Jūs sapratīsiet, ka šī procedūra ir cieņa pret savu ķermeni. Un iepazīšanās vislabākais veids ir pieraksts pie pedikīra meistares mūsu salonā "IRENA". Laipni lūdzam!

Pastāvīgi tiek rīkotas akcijas, ar kurām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā Akcijas un mūsu salona lapā Facebook. Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenrādis.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

Eksprespedikīrs