Smiley face

Shellac pedikīrs

Rate this item
(1 Vote)

Sakiet ardievas bojātam pedikīram!

Izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskajām tehnoloģijām, vadošie skaistumkopšanas industrijā – visi CND izstrādājumi ir iecienītākie pasaules manikīra un pedikīra profesionālu vidū. Un arī jaunais izstrādājums, „Shellac” hibrīdlaka, papildina iecienītāko izstrādājumu klāstu. „Shellac” nagu kopšanas līdzekļu industrijā ir pirmā hibrīdlaka, kuras kvalitāte ir zinātniski apstiprināta arī testējot.

Shellac pedikīrs

Shellac pedikīrs „Shellac” ir jaunākā UV tehnoloģija, kas apvieno vienkāršu lietošanu (līdzīgi vienkāršai lakai) un gēla noturību. Pirmo reizi nagu kopšanas līdzekļu industrijā ir izstrādāta laka, kas nelobas un ir ilgstoši noturīga. „Shellac” neizraisa alerģiju un nesatur formaldehīdu, toluolu un debutila ftolātu (3 free). „Shellac” tiek apstrādāts ar UV staru lampu, tas nodrošina acumirklīgu lakas nožūšanu. Ergonomiskā lampa ļauj ietaupīt laiku, jo nodrošina iespēju vienlaikus apstrādāt visus piecus rokas vai kājas pirkstus. Lampa automātiski kontrolē lakas žūšanas ilgumu. „Shellac” izskatās ļoti dabiski plāna, eleganta kārtiņa, kas droši aizsargā naga plāksni. „Shellac” noņemšanai ir nepieciešamas ne vairāk kā desmit minūtes. „Shellac” nav ne jāvīlē, ne jāatmērcē, tikai jāaptin nags ar tamponu, kurš samitrināts ar acetonu.

„Shellac” sistēma iekļauj pamatlaku, krāsainu laku un līdzeklis lakas nostiprināšanai. Šī tehnika un UV lampa nodro…šina nevainijamu krāsu un spīdumu divas-trījas nedēļas un lakas noņemšanu desmit minūtēs.

Hibrīdlakas „Shellac” uzklāšanas procedūra:

  1. Pēc tam, kad kliente ir izvēlējusies krāsu, rūpīgi izdarīt klasisko pedikīru vai eksprespedikīru.
  2. Pēc pedikīra procedūras vajag attaukot nagus.
  3. Uzklāt tikai bāzes vienu kārtu (Shellac UV Base Coat). Apstrādāt ar lampu.
  4. Uzklāt krāsainas lakas divas kārtas (Shellac UV Color Coat). Katru kārtu apstrādāt ar lampu.
  5. Uzklāt tikai stiprinātāja vienu kārtu (Shellac UV Top Coat), nodrošina spoguļa mirdzumu ilgu laiku. Apstrādāt ar lampu.
  6. Noņemt lipīgo slāni ar kokvilnas lupatiņu, samitrinātu ar 99% izopropila spirtu.

     Galīgā rezultātā – lielisks pedikīrs, kas saglabā nagu spīdumu un ideālu izskatu dažas nedēļas!

Hibrīdlakas „Shellac” noņemšanas procedūra:Shellac pedikīrs

  1. Samitrināt tamponu ar šķidrumu, kas satur acetonu.
  2. Uzklāt samitrinātie tamponi uz nagiem un aptīt.
  3. Atstāt uz 10-15 minūtēm.
  4. Noņemt tamponu un no nagiem ar vieglām kustībām ar koka kociņu noņemt mīkstu laku.

SHELLAC ir unikāla jaunas paaudzes laka, kas netraumē naga plāksni, jo nav vajadzīga vīlēšana pirms uzklāšanas, kas klājas uz nagiem, kā parastā laka, un saglabā pirmreizējo spīdumu un ideālu izskatu ilgu laiku. „Shellac” nenolūp, neatslāņojas no nagiem un uz tās virsmas nerodas skrāpējumi. „Shellac” tiek apstrādāta ar UV staru lampu, tādēļ nav jāgaida, līdz tā nožūs. Droši valkāiet apavus un darījat savu lietu. Katru rītu pamostoties, varēsiet priecāties par neparasti košu pedikīru spoguļa mirdzumā. Un nekāda aizkaitinājuma no veļas nospiedumu! Nav nepieciešams pārkrāsot izsmērēto laku! Sakiet ardievas bojatam pedikīram un sveiciet nevainojamu pedikiru!

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājas lapas sadaļā  Cenrādis. Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.