Šis vietnes www.irena.lv (turpmāk tekstā – vietne) lietotāju personas datu konfidencialitātes apstiprinājums satur aprakstu par to, kā SIA “IANNA” (turpmāk tekstā – vietnes īpašnieks) izmanto personas datus, kas savākti vai saņemti no šīs vietnes lietotājiem Interneta lapas (turpmāk sauktas par Lietotājiem).

Personas datu apstrādi www.irena.lv projekta vajadzībām veic SIA “IANNA”, kas reģistrēta Latvijas Uzņēmumu reģistrā ar numuru 40003452775.

Personas identifikāciju un e-dokumentu parakstīšanas pakalpojumus nodrošina uzņēmums SIA “IANNA”.

Šeit aprakstīts, kā tīmekļa lapas īpašnieks var savākt vai saņemt Lietotāja personas datus, kā arī apkopoto personas datu veidus, veidu, kā tie tiek izmantoti, atklāti un aizsargāti, Lietotāju tiesības un saziņas līdzekļi, kas Lietotājam pieejami ar tīmekļa lapas īpašnieku, lai iegūtu papildu informāciju par konfidencialitātes principiem. .

Kā var notikt Lietotāja personas datu vākšana un saņemšana.

Vietne var apkopot vai saņemt Lietotāja personas datus, izmantojot Web lapā piedāvātos pakalpojumus.

Lietotāja personas datu vākšana tiek veikta tikai un vienīgi, lai nodrošinātu tīmekļa vietnē norādīto pakalpojumu sniegšanu, un tikai tādā mērā, kāds nepieciešams šo pakalpojumu sniegšanai.

Lietotāja personas dati, kurus vietnes īpašniekam ir atļauts vākt.

Izmantojot vietnē piedāvātos pakalpojumus, vietnes īpašnieks var apkopot šādus Lietotāja personas datus: vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un IP adresi.

Turklāt Lietotājs var brīvprātīgi sniegt citus ar Lietotāju saistītus datus saistībā ar Lietotāja jautājumiem vai komentāriem.

Kā tiek izmantoti apkopotie Lietotāja personas dati.

Mājas lapas īpašnieks izmanto Lietotāja personas datus, lai sniegtu tīmekļa vietnes sniegtos pakalpojumus; atbildēm uz lietotāju komentāriem vai jautājumiem; tehnisku problēmu diagnosticēšanai.

Kā var izpausties lietotāja personas dati.

Vietne nepārdod, neiznomā un neiznomā Lietotāju personas datus. Vietne var atklāt lietotāja personas datus tikai šādos gadījumos: valsts institūcijām vai citām trešajām personām saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas un Eiropas Savienības likumiem.

Lietotāja personas datu aizsardzība.

Vietnes īpašnieks veic atbilstošus tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai aizsargātu Lietotāja sniegtos personas datus no nejaušas, nelikumīgas vai neatļautas piekļuves un izmantošanas.

Saites uz citām tīmekļa lapām.

Vietnē var būt saites uz vietnēm, kuras uztur pakalpojumu sniedzēji, kuru lietošanas noteikumi un privātums var atšķirties no šīs vietnes noteikumiem. Vietnes īpašnieks neatbild par trešo personu vietņu informāciju vai nosacījumiem. Pirms citu interneta lapu izmantošanas un jebkādu personas datu vai jebkādas citas informācijas sniegšanas citās interneta lapās vai caur to starpnieku, mēs aicinām Lietotāju iepazīties ar attiecīgajiem lietošanas noteikumiem un paziņojumu par konfidencialitāti.

Izmaiņas šajā paziņojumā par konfidencialitāti.

Vietnes īpašnieks patur tiesības jebkurā laikā mainīt šo vietnes lietotāju privātuma paziņojumu. Izmaiņas tīmekļa vietnes lietotāju paziņojumos par privātumu stājas spēkā ar brīdi, kad tās tiek publicētas. Jaunākais pārskatīšanas datums ir norādīts šī dokumenta sākumā. Vietnes īpašnieks mudina Lietotāju regulāri atkārtoti lasīt tīmekļa lapas lietotāju privātuma paziņojumu.

Lietotāju tiesības.

Lietotāja tiesības, kas noteiktas piemērojamajos likumos, var ietvert tiesības piekļūt lietotāja personas datiem, kurus apstrādā mājas lapas īpašnieks, tiesības labot, dzēst vai bloķēt šādus personas datus, kā arī tiesības iebilst pret noteiktu darbību personas datu apstrādē. Lai izmantotu šīs tiesības, lietotājam jāiesniedz rakstisks pieprasījums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta punktā “Kā sazināties ar vietnes īpašnieku”.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai analizētu satiksmi, izvēlētos jums piemērotāko saturu un reklāmas un sniegtu jums iespēju dalīties ar informāciju sociālajos tīklos. Mēs dalāmies ar informāciju par jūsu vietnes darbību ar Google partneriem, sociālajiem tīkliem un reklāmas un tīmekļa analītikas uzņēmumiem. Mūsu partneri var apvienot šo informāciju ar jūsu sniegto informāciju, kā arī ar datiem, ko viņi saņēmuši, kad izmantojat viņu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus vietnes var izmantot, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Likums nosaka, ka mēs varam jūsu ierīcē saglabāt sīkfailus, ja tie ir absolūti nepieciešami šīs vietnes darbībai. Attiecībā uz visiem citiem sīkdatņu veidiem ir jāsaņem jūsu atļauja. Šajā vietnē tiek izmantoti dažādi sīkfailu veidi. Dažus sīkfailus ievieto trešo personu pakalpojumi, kas tiek parādīti mūsu lapās.

Jebkurā laikā varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu sīkdatņu deklarācijai mūsu vietnē.

Uzziniet vairāk no mūsu privātuma politikas par to, kas mēs esam, kā jūs varat sazināties ar mums un kā mēs apstrādājam personas datus.

Sazinieties ar vietnes īpašnieku.

Komentārus vai jautājumus par šo privātuma paziņojumu mājas lapas lietotājiem var nosūtīt mājas lapas īpašniekam pa e-pastu info@irena.lv vai uz pasta adresi: SIA “IANNA”, Rīga, Latvija, Eizenšteina 77-56, pasta kods LV-1079