Manikīrs

manikīrsLai atšķirtos un izceltos no pārējiem, cilvēks vienmēr ir centies sevi izdaiļot. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir manikīrs.

Jau no senseniem laikiem liela uzmanība tika veltīta roku kopšanai. Senāko manikīra komplektu atrada netālu no Bābeles torņa, tas bija pagatavots no tīra zelta, apmēram 3200. gadā p. m. ēras.

Nagu garums, to krāsa apkārtējiem stāstīja ļoti daudz par pašu cilvēku. Piemēram, faraoniem un viņu piederīgajiem bija gari nagi, viņi tos krāsoja ļoti košās krāsās, sarkanajos un terakota toņos. Turpretī viņu vergiem nagi bija īsi nogriezti un pārklāti ar kādu pavisam gaišu toni. Senajā Ķīnā nagu krāsu maisījumu pagatavoja no bišu vaska, želatīna, gumijarābikas un olām. Slavenā Kleopatra savus nagus krāsoja ar hennu. Starp citu, viņa bija arī pirmā, kas veidoja rakasgrāmatu par ķermeņa kopšanu un nagu krāsošanu.Laika gaitā mainījās pati mode un priekšstati par to. Jau 16. gadsimtā par krāsotiem nagiem varēja būt apsūdzētam buršanā un maģijā. Parīzietes pirmās atrada izeju – viņas nogrieza nagus pavisam īsus un sāka tos pulēt ar zamšādas spilventiņiem. Tomēr vēlme izdaiļot sevi ņēma virsroku, un vecais labais manikīrs atkal atgriezās! Pirmie manikīra komplekti parādījās pateicoties karalim Lui Filipam, kuram vajadzēja noņemt iekaisušo pirksta ienadzi, un pēc šīs mazās operācijas viņa ārsts izstrādāja nagu kopšanas komplektu.

20. gadsimta sākumā māksla izrotāt nagus sāk nostiprināt savas pozīcijas, parādās dažādu krāsu nianses un lakas sāk iepakot ērtās pudelītēs. Progress nekad neapstājas, parādās ne tikai dažādi jauni krāsu toņi, bet arī speciālie bāzes pārklājumi zem krāsainām emālijām, stiprinātāji, kas ilgāk saglabā uzklāšanas skaistumu. Tiek izstrādātas jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj pagarināt un nostiprināt nagus. Mainās arī nagu plāksnes forma – asa, pusapaļa, taisnstūrveida.

Manikīrs ir ilgstošs process, kosmētiskā procedūra, kura paredz rokas pirkstu nagu, pašu pirkstu un roku apstrādi.

Manikīrs ietver:

 • nagu kopšanu, pulēšanu un nagu formas veidošanu;
 • nagu un roku ādas mērcēšanu;
 • roku masāžu;
 • rotājumu ar nagu laku, strāziem un citu;
 • dažādus nagu pieaudzēšanas veidus.

Nagu kutikulas apstrādā divejādi – tās apgriežot ar speciālu instrumentu, knaiblītēm, vai arī atbīdot ar koka kociņu. Šim nolūkam izmanto arī speciālu elektrisko ierīci – multifunkcionālo manikīra aparātu.

Izšķir vairāk nekā 16 manikīra veidus. Daži no tiem:

 1. Klasiskais manikīrs: kutikulu apgriež ar speciālām knaiblītēm.
 2. Eiropas vai ekspresmanikīrs: kutikulu neapgriež, bet atbīda ar koka kociņu.
 3. Franču manikīrs atšķiras ar lakas uzklāšanas veidu – bezkrāsaino vai caurspīdīgo laku uzklāj uz naga plāksnes, bet balto uz ārējās naga maliņas.
 4. Nagu dizains (nail-art): nagu mākslinieciskā noformēšana.
 5. Manikīrs ar “Shellac” hibrīdlaku: CND patentētā UV3 tehnoloģija. Līdzīgi jebkurai profesionālajai manikīra procudūrai „Shellac” sistēma iekļauj pamatlaku, krāsaino laku un līdzekli lakas nostiprināšanai. „Shellac” lakas katra kārta tiek apstrādāta ar LED lampu, tas nodrošina acumirklīgu lakas nožūšanu. Šī manikīra tehnika un LED lampa nodrošina nevainojamu krāsu un spīdumu dažas nedēļas un lakas noņemšanu desmit minūtes.
 6. Amerikāņu manikīrs: nagu lakas krāsas un lūpu krāsas saskaņošana.
 7. SPA manikīrs paredz atbilstošas spa procedūras – mērcēšanu, kutikulas likvidēšanu ar kociņu, roku masāžu, masku rokām, nagu pulēšanu, pārklāšanu ar speciālo laku.
 8. Japāņu manikīrs: dabīgo komponentu izmantošana nagu atveseļošanai.
 9. IBX System – revolucionārais preparāts darbam ar gēla lakām un dabīgo nagu kopšanai.IBX System – tā ir profesionālā salona procedūra novājinātiem un bojātiem nagiemi.Galvenā IBX System atšķirība no citiem stiprinošiem līdzekļiem ir tā, ka IBX System savienojas ar naga virsējo kārtu, iekļūst pašā naga plāksnes struktūrā un tālāk jau darbojas tās iekšienē.

Rokas un mūsu manikīrs var “pastāstīt” gandrīz visu par mums: par vecumu, veselību, darbu un paradumiem. Koptās rokas ir katras sievietes nepieciešamība.

Starp citu, koptie nagi un rokas ir ne tikai sievietes privilēģija. Galu galā, tie ir katra cilvēka vizītkarte. Izskatam ir nozīmīga loma biznesa komunikāciju dibināšanā. Tāpēc arvien biežāk manikīram piesakās vīrieši. Tāpat kā jebkuram citam pakalpojumam, vīriešu manikīram ir savas tehnoloģiskās īpatnības un psiholoģiskais smalkums.Vīriešu manikīrs ir eksāmens manikīra meistārei, jo tā galvenais princips ir nevainojama kvalitāte un nagu dabīgs izskats pēc procedūras.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat sieviete, vai vīrietis, vai Jums ir īsi vai gari nagi, nolakoti vai nē, rokām jābūt nevainojamā stāvoklī. Rokām jāvelta ne mazāk uzmanības, kā sejai vai matiem.

Mūsu salonā Jums būs pieejami visi manikīra pamatveidi. Mēs izdarīsim visu, lai Jūsu rociņas vienmēr būtu skaistas un labi koptas. Gaidīsim Jūs mūsu salonā „Irena”.

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

Mūsu pakalpojumi

26.11.2019
Nagu dizains

Nagu dizains

Nagu dizains Katra meitene un sieviete vēlas būt unikāla un neatkārtojama. Tieši tāpēc viņas pastāvīgi meklē līdzekļus, kas varētu izcelt viņu individualitāti: piemērotu frizūru, kosmētiku un […]
26.11.2019
ibx system

Nagu atjaunošana un nostiprināšana

Nagu atjaunošana un nostiprināšana Восстановление, укрепление и защита ногтей – это инновационная система IBX SYSTEM, разработанная американской компанией Famous Names. Компания Famous Names основана Джимом и […]
26.11.2019
shellac manikīrs

Manikīrs ar SHELLAC pārklājumu

Manikīrs ar SHELLAC pārklājumu Atklājiet hibrīdlaku „Shellac” no CND! Jo nopietnāka ir zinātniskā pieeja, jo labāka ir izstrādājuma kvalitāte. Patentēta polimēru, monomēru un šķīdinātāju formula nodrošina […]
Rokas un manikīrs var “pateikt” gandrīz visu par mums: par mūsu vecumu, veselību, darbu un ieradumiem. Labi koptas rokas ir obligāta jebkurai sievietei.Starp citu, acu un roku ievērošana ir ne tikai sieviešu prerogatīva. Galu galā labi koptas rokas ir cilvēka vizītkarte. Un tam, kā viņi izskatās, ir liela loma biznesa komunikācijas veidošanā. Arvien vairāk vīrieši sāka meklēt manikīru. Tāpat kā jebkuram citam pakalpojumam, vīriešu manikīram ir tehnoloģiskas iezīmes un psiholoģiskas smalkumi. Daudzos veidos manikīrs ir manikīra eksāmens, jo tā galvenais princips ir nevainojamā darba kvalitāte un nagu dabīgais izskats pēc procedūras.Neatkarīgi no tā, vai esat sieviete vai vīrietis, jums ir īsi vai gari nagi, nagi ir lakoti vai nē, rokām jābūt nevainojamā formā. Rokām jāpievērš ne mazāk uzmanība kā sejai vai matiem.Mums būs pieejami pamata manikīra veidi - visi tā, lai pildspalvas vienmēr būtu skaistas un koptas. Gaidīsim jūs mūsu salonā IRENA!