Skaista frizūra, kopti mati, pareizā krāsu izvēle ir katra cilvēka panākumu ķīla. Matu sakārtojums kopā ar ārējo izskatu sniedz sākotnējo priekšstatu par cilveku. Tāpēc saviem matiem ir nepieciešams pievērst pietiekoši lielu uzmanību. Kopts un kārtīgs ārējais izskats vienmēr ir bijis un būs pieprasīts kā no cilvēces vājās, tā arī no stiprās puses. Frizūra ir ārēja skaistuma svarīgākais atribūts, tādēļ pēdējos gados skaistumkopšanas salonu un skaistuma studiju frizieru pakalpojumi kļuvuši ļoti populāri.

Mūsu pakalpojumi

26.11.2019
Ekranēšana

Matu ekranēšana

Matu ekranēšana Matu ekranēšana ir pieprasīts pakalpojums Rīgas salonā IRENA. Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz […]
26.11.2019
Sieviešu matu veidošana

Matu veidošana

Matu veidošana Skaisti un stilīgi ieveidoti mati ir pievilcīga izskata neatņēmama sastāvdaļa, tādēļ meitenes un sievietes gatavas veltīt daudz laika frizūras veidošanai. Šodien katrs skaistumkopšanas salons, […]
26.11.2019
laminēšana

Matu laminēšana

Matu laminēšana Matu laminēšana ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā ir pieprasīts pakalpojums, ko veic daudzos skaistumkopšanas salonos. Arī salonā „IRENA” piedāvājam šo SPA procedūru […]
26.11.2019
vakara frizūra

Vakara frizūra

Vakara frizūra No frizūras atkarīgs, kā paiet diena, un rezultātā – visa dzīve . Sofija Lorēna Sieviešu frizūra ir tās īpašnieces individualitātes – stila, rakstura un […]

Frizieru pakalpojumi

Frizieru pakalpojumi

Mati ļoti efektīvi pasvītro sievišķību. Katras sievietes sapnis ir dzīvas un spīdīgas matu cirtas, bet ideāls matu griezums padara par neatvairāmu vīrieti. Lai panāktu efektīvu rezultātu, nepieciešams regulāri pieteikties profesionālajai aprūpei un izmantot frizieru pakalpojumus.

Šodien ar vārdiem “frizieru pakalpojumi” saprot matu griešanu un ieveidošanu, krāsošanu dažādos toņos, šķipsnu krāsošanu, masku un ārstnieciskā balzāma uzklāšanu uz matiem un galvas ādas, vakara frizūru modelēšanu. Un, protams, arī frizieru profesionālos padomus par galvas ādas un matu kopšanu.

Frizieru pakalpojumi, pirmām kārtām, ir dažādi matu griezumu veidi – sieviešu, vīriešu un bērnu. Pieteikties frizieru pakalpojumiem nozīmē mainīt savu ārējo izskatu, pacelt garastāvokli un varbūt arī izmainīt kaut ko savā dzīvē. Klients skatās uz matu griezuma rezultātu no diviem aspektiem – vai man piestāv, un – vai viegli ieveidot. Meistars sākumā apspriež ar klientu gala rezultātu un detalizēti paskaidro, kā ieveidot jaunu frizūru.

VĪRIEŠU MATU GRIEŠANA.

Tā ir tehnoloģiski sarežģītāka nekā sievietēm, tādēļ griezt matus vīriešiem ir grūtāk. Tikai profesionālim pa spēkam izpildīt īsu vīriešu matu griezumu tā, lai tas pasvītrotu stāju un individualitāti. Pašreiz skaistumkopšanas salonos ļoti pieprasīta bārdu un ūsu mākslinieciskā noformēšana. Tā papildina tēlu kopumā. Pareizi izpildītais kantējums var koriģēt sejas, deguna un lūpu formu.

SIEVIEŠU FRIZŪRAS.

Sieviešu matu griezuma meistarībai veltīti daudzi žurnāli mūsdienu frizieru pakalpojumu jomā, bet palīdzēt atklāt savu īpašo skaistumu, pasvītrot sejas priekšrocības un noslēpt trūkumus, izvēlēties pareizo frizūru un matu krāsu – uzdevums nav no vieglajiem. Taču risinājumu atrast var. Skaisti kopti mati ir puse no Jūsu panākumiem. Veselīgiem matiem ir cēla krāsa, matu veselība pēc krāsošanas ir atkarīga no meistara profesionalitātes. Salona “IRENA” meistari darīs visu, lai pasvītrotu Jūsu individualitāti un pilnveidotu Jūsu tēlu.

ZĒNU MATU GRIEŠANA.

Īsta vīrieša audzināšana sākas bērnībā. Atvediet Jūsu dēlus! Mazie vīrieši, zēni un pusaudži – mūsu mīļākie viesi. Izdarīt modernu matu griezumu, skaisti ieveidot matus – tas viss ir iespējams salonā “IRENA”.

MATU GRIEŠANA MEITENĒM.

Jauno dāmu matu griezums ir frizieru meistarības īpašs veids. Daudzas māmiņas stipri pārdzīvo par to, ka meita grib nogriezt bizītes. Bet bērni aug un grib kaut ko jaunu. Psiholoģiski ir svarīgi gan bērniem, gan vecākiem, lai pirmais matu griezums būtu veiksmīgs. Bet kāpēc tikai pirmais? Mūsu meistari ir ļoti uzmanīgi pret jauniem klientiem, mēs vienmēr gaidām jaunās dāmas mūsu salonā „IRENA”.

MATU IEVEIDOŠANA.

Jebkuram matu griezumam vajag piešķirt formu – ieveidot. Matu ieveidošana ir pakalpojums, kuru izmanto gandrīz katra sieviete. Mūsu salons piedāvā jebkuras sarežģītības matu ieveidošanu: ikdienai, svētkiem, vakaram un kāzām. Tā ietver sevī ne tikai fiksāciju un formas piešķiršanu, bet arī matu kopšanu un ārstēšanu.

Šai procedūrai tiek izmantoti visefektīvākie un stabilākie fiksācijas līdzekļi: lakas, putas, želejas, losjoni, fiksatori, vasks. Ieveidoti mati vienmēr izskatās efektīvi. Jūs, protams, varat ieveidot matus arī mājas apstākļos, taču friziera profesionālā pieeja izdarīs Jūs par neatvairāmu, pasvītros Jūsu individualitāti un sejas formu, vai arī izmainīs to, pareizi izvietojot akcentus. Pievilcīga frizūra atspoguļos Jūsu stilu un prasmi sajust mūsdienu modes tendences.

MATU KRĀSOŠANA

Īpašu uzmanību ir pelnījis tāds frizieru pakalpojums, ka matu KRĀSOŠANA. Krāsojot matus patstāvīgi, Jūs varat saņemt pavisam negaidītus rezultātus. Daudztoņu krāsošana, krāsošana pa šķipsnām, vienā tonī, tonēšana pēc matu krāsošanas, sirmuma krāsošana, balināšana – visi krāsošanas veidi prasa speciālu sagatavotību un zināšanas, kuri ir mūsu salona „IRENA” meistariem. Pēc klientu lūgumu krāsošanai var izmantot dabiskas krāsvielas: hennu un basmu.

Sievietēm, kas vēlas izdaiļot savu galvu ar vieglām sprogām vai draiskām cirtām, derēs tāds pakalpojums, kā ĶĪMISKO ILGVIĻŅU veidošana. Reto matu īpašniecēm meistari var piedāvāt apjomīgus ilgviļņus.

MATU LAMINĒŠANA.

Lielisks sasniegums frizieru pakalpojumos ir MATU LAMINĒŠANA. Laminēšanas brīdī katrs matiņš tiek pārklāts ar speciālo plēvīti un aizlīmēts. Tādā veidā tas tiek aizsargāts no ārējās ietekmes. Plēvītē ir uzturvielas, kas baro matu. Turklāt laminēšana piedod matiem apjomu un veselīgu spīdumu.

Matu ekranēšana

Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz matiem veidojas aizsargekrāns. Procedūras iedarbība balstās uz unikālās aragāna eļļas iedarbību, kombinācijā ar unikālo makadami un kamēlijas eļļu, aragāna eļļa nodrošina dziļu barošanu, atjaunošanu un aizsardzību, kā arī pastiprina matu gaismu atstarojošo spēju, piepilda matus ar dzīves spēku un enerģiju.

Matu procedūra THERMOKERATIN ir inovatīva salona procedūra krāsotu un dabīgu matu kopšanai. Procedūra ESTEL THERMOKERATIN efektīvi piesātina matus ar keratīnu un novērš tā trūkumu. Mata virsmā keratīna molekulas atjauno bojāto kutikulu, pateicoties kam mata zvīņas nogludinās un matu tekstūra kļūst gludāka, mati iegūst starojošu spīdumu un veselīgu ārējo izskatu. Procedūras ESTEL THERMOKERATIN darbība pamatojas uz unikālo maskas sastāvu un termoaktivatora sildošo īpašību, pateicoties kurām notiek matu bagatināšana ar aminoskābēm un keratīnu. Tas ir saistīts ar to, ka siltuma iedarbībā kerātins vieglāk iespiežas mata struktūrā un drošāk tajā nostiprinās.

Kopti, veselīgi un skaisti mati ir sievietes un vīrieša dabisks rotājums. Pareizi piemeklēta matu krāsa, griezums un veidojums var izdevīgi pasvītrot Jūsu sejas vaibstus un noslēpt trūkumus. Savu meistaru var meklēt ilgu laiku (kā izvēlēties frizieru) , griežoties pie dažādiem frizieriem un aizejot no tiem ar vilšanas sajūtu. Salons “IRENA” piedāvā šīs problēmas risinājumu. Mūsu meistaru profesionalitāte un uzmanība, patīkama un labvēlīga atmosfēra padarīs Jūsu vizīti pie friziera par īstu baudu. Pēc pirmā apmeklējuma Jūs noteikti kļūsiet par mūsu pastāvīgo klientu. Mūsu kolektīvs garantē, ka Jūs aiziesiet no salona „IRENA” pilnīgi apmierināti!

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājas lapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem (skat.„Kontakti”).

Tas ir interesanti