Klasiskais manikīrs

Klasiskais manikīrsKlasiskais manikīrs ir laika gaitā pārbaudītā nagu un roku skaistuma kopšanas metode, kura mūsdienās ir visizplatītākā.

Šī manikīra paņēmienus izstrādāja daudzu gadu gaitā, novedot tos līdz pilnībai, tāpēc mūsdienu meistari piedāvā klasisko metodi un garantē tās augstu efektivitāti.

Lielākā sieviešu daļa nevar sevi iedomāties bez manikīra. Tas ir saprotams, jo nagu un roku skaistumu un veselību spēj nodrošināt tikai šāda procedūra un to jāatkārto regulāri. Ja jūsu rokas ir stipri ielaistas, tad tieši klasiskais manikīrs palīdzēs Jums tās izkopt.

 

Klasiskais manikīrs ietver:

 1. NAGU UN ROKU APSKATĪŠANA. Meistare izpēta Jūsu rokas un nagus un nosaka, vai tie ir veseli. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ādas slimībām un traumām.
 2. NAGU LAKAS NOŅEMŠANA ar vitaminizēto šķidrumu bez acetona. Visi mūsdienu līdzekļi satur vitamīnus, eļļas un smaržu kompozīciju. Šādi šķidrumi ir ideāli piemēroti trausliem un slāņainiem nagiem, kā arī mākslīgiem – uzliekamiem nagiem.
 3. NAGU FORMAS VEIDOŠANA. Nagu formu izvēlas saskaņā ar pirkstu formu un garumu, Jūsu gaumi un ārējo izskatu. Nagu saīsināšanai izmanto nagu knaiblītes, bet formas veidošanai – īpašas vīlītes. Apvīlēt drīkst tikai sausos nagus, citādi tie var sākt slāņoties.
 4. BAROJOŠAS EĻĻAS UZKLĀŠANA UZ KUTIKULU. Ar vieglām masāžas kustībām barojošo eļļu iemasē kutikulā un ādā ap nagu.
 5. MĒRCĒŠANA. Rokas un nagus mērcē siltā ūdenī ar speciālu šķīdinātāju (šķidrās ziepes, jūras sāls, aromātiskā eļļa), kurš mīkstina kutikulu, sagatavojot to likvidēšanai.
 6. SPECIĀLĀ MĪKSTINĀTĀJA UZKLĀŠANA UZ KUTIKULU pēc mērcēšanas. Kutikulu atbīda ar īpašu lāpstiņu vai apelsīna kociņu, sākot ar kreisās rokas mazo pirkstiņu, jo labā roka ir vairāk iestrādāta un raupja.
 7. KUTIKULAS UN IENADŽU LIKVIDĒŠANU izdara ar nagu knaiblītēm. Jāskatās, lai kutikulas griezuma līnija būtu gluda, nevis plēsta. Nevar apgriezt kutikulu dziļi pat tad, ja stipri aizauguši nagi. Noņemot ienadzi, knaiblītes jātur nevis paralēli, bet gandrīz perpendikulāri ādai. Nelielas traumas obligāti apstrādā ar dezinficējošiem līdzekļiem.
 8. Vieglo ROKU MASĀŽU, šo patīkamo procedūru, veic ar speciālo krēmu.
 9. NAGU LAKAS UZKLĀŠANU sāk ar bāzes laku, tam pa virsu uzklāj krāsaino laku divās kārtās un pašās beigās – fiksātoru vai lakas nostiprinātāju.

Diemžēl, klasiskam manikīram ir arī negatīvie aspekti:

 • Procedūras laikā pastāv liela vārbūtība traumēt kutikulu un ievadīt infekciju.
 • Meistares pieredzes trūkuma deļ pēc procedūras iespējama ienadžu ātrā veidošanās.

Bet klasiskām manikīrām ir arī nozīmīgas priekšrocības:

 • Tas ir universāls – piemērots kā sievietēm, tā arī vīriešiem.
 • Vienīgais veids, kā var sakopt ielaistas rokas un nagus.
 • Higiēnas procedūra, kas pozitīvi ietekmē roku veselību.
 • Neaizņem daudz laika.

Klasisko manikīru ir noderīgi izmantot kā “pirmo palīdzību” Jūsu mīļajiem nadziņiem jebkurā stāvoklī. Bet, ja Jūs pastāvīgi rūpējaties, kopjat un sekojiet nagu stāvoklim, tad varat mēģināt maigākus manikīra veidus.

Manikīra kabineta apmeklēšana ir vizīte burvības valstī, no kuras katra sieviete atgriežas ar viegluma, svaiguma un tīrības sajūtu.

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

26.11.2019
Nagu dizains

Nagu dizains

Nagu dizains Katra meitene un sieviete vēlas būt unikāla un neatkārtojama. Tieši tāpēc viņas pastāvīgi meklē līdzekļus, kas varētu izcelt viņu individualitāti: piemērotu frizūru, kosmētiku un […]
26.11.2019
ibx system

Nagu atjaunošana un nostiprināšana

Nagu atjaunošana un nostiprināšana Восстановление, укрепление и защита ногтей – это инновационная система IBX SYSTEM, разработанная американской компанией Famous Names. Компания Famous Names основана Джимом и […]
26.11.2019
shellac manikīrs

Manikīrs ar SHELLAC pārklājumu

Manikīrs ar SHELLAC pārklājumu Atklājiet hibrīdlaku „Shellac” no CND! Jo nopietnāka ir zinātniskā pieeja, jo labāka ir izstrādājuma kvalitāte. Patentēta polimēru, monomēru un šķīdinātāju formula nodrošina […]
26.11.2019
Vīriešu manikīrs

Manikīrs vīriešiem

Manikīrs vīriešiem Manikīrs jau sen nav tikai sieviešu skaistuma pasaules sastāvdaļa. Vīrieši beidzot sapratuši, ka par savu ārējo izskatu nepieciešams rūpēties arī viņiem. Nost ar aizspriedumiem! […]
26.11.2019
Franču manikīrs

Franču manikīrs

Franču manikīrs FRANČU MANIKĪRS – NAGU KOPŠANAS KLASIKA VISIEM DZĪVES GADĪJUMIEM. Koptās rokas – tā ir ārējā tēla svarīga sastāvdaļa, kurai visbiežāk pievērš uzmanību apkārtējie. Daudzām […]
26.11.2019
Klasiskais manikīrs

Klasiskais manikīrs

Klasiskais manikīrs Klasiskais manikīrs ir laika gaitā pārbaudītā nagu un roku skaistuma kopšanas metode, kura mūsdienās ir visizplatītākā. Šī manikīra paņēmienus izstrādāja daudzu gadu gaitā, novedot […]
26.11.2019
Ekspress manikīrs

Eiropas manikīrs

Eiropas manikīrs Daudzi saloni piedāvā diezgan speficīsku pakalpojumu – EKSPRESMANIKĪRU. Kas slēpjas aiz šī nosaukuma un vai var uzticēties šādai procedūrai? Mēģināsim noskaidrot šos jautājumus. Ekspresmanikīra […]
Klasiskais manikīrs
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more