Matu ekranēšana

Matu ekranēšana ir pieprasīts pakalpojums Rīgas salonā IRENA.

Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz matiem veidojas aizsargekrāns, kas nodrošina:

 1. Matu struktūras mitrināšanu un stiprināšanu no iekšienes;
 2. Atjauno dabisko pH līmeni;
 3. Spīdumu, aizsardzību no UV-stariem un termiskās apstrādes;
 4. Neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi (Q3 BLOND).

Procedūra paredzēta tikai profesionālai pielietošanai frizētavu salonos.

Rekomendācija pielietošanai

Ekranēšanas procedūra Q3 THERAPY vai Q3 BLOND ieteicama matu kopšanai:

 1. Matiem, kas tiek bieži krāsoti;
 2. Gaiši krāsotiem, balinātiem un šķipsnās balinātiem matiem;
 3. Matiem pēc ķīmiskiem ilgviļņiem vai taisnošanas;
 4. Termo iedarbības razultātā bojātiem matiem (fēns, gludeklīši, lokušķēres);
 5. Sausiem, lūztošiem, nespodriem un matiem ar šķeltiem matu galiņiem;
 6. Novājinātiem, spīdumu un vitalitāti zaudējušiem matiem.

Ekranēšanas procedūra Q3 THERAPY vai Q3 BLOND var tikt veikta:

 1. Uzreiz pēc matu krāsošanas un matu griešanas;
 2. Periodos starp matu krāsošanas reizēm;
 3. Iepriekš balinātiem/šķipsnās balinātiem matiem;
 4. Dabiskiem vai viegli bojātas struktūras matiem, dabiski gaišiem matiem spīduma un dzīvesspēka pastiprināšanai.
 5. Trīs etapu Ekranēšanas procedūra Q3 THERAPY vai Q3 BLOND taisā matu žavēšanas vai veidošanas procesā.
 6. Ekranēšanas procedūrai piemīt uzkrājošs efekts. Pēc pirmās procedūras novērojams redzams rezultāts, tiek uzsākta aizsargekrāna formēšanās. Pēc trešās procedūras formējas vidēja līmeņa aizsardzība, pēc piektās – augsta līmeņa aizsardzība.

Procedūras apraksts

Procedūras iedarbība balstās uz unikālās aragāna eļļas iedarbību, vienu no dārgākajām un vērtīgākajām eļļām pasaulē, kuru iegūst tikai Marokā no Argānijas koka augļiem. Pēc sava sastāva aragāna eļļa ir identiska cilvēka tauku dziedzeru sekrēcijai, kas pilda dabisko matu aizsardzības funkciju, baro un stiprina to struktūru. Kombinācijā ar unikālo makadami un kamēlijas eļļu, aragāna eļļa nodrošina dziļu barošanu, atjaunošanu un aizsardzību, kā arī pastiprina matu gaismu atstarojošo spēju, piepilda matus ar dzīves spēku un enerģiju.

Etaps 1. Matu struktūras mitrināšana un izlīdzināšana. Tīros ar šampūnu izmazgātos, mitros matos ieklāt Divfāzu kondicionieri Q3 INTENSE vai Q3 BLOND. Viena kondicioniera fāze intensīvi mitrina, atšķetina matus. Otra fāze atjauno dabisko pH līmeni matiem, izlīdzina to struktūru, nogludina kutikulu. Blondētiem matiem kondicioniera sastāvā esošie violetie pigmenti delikāti neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi.

Etaps 2. Bojātas matu struktūras atjaunošana un stiprināšana. Ieklāt matos Eļļu Q3 THERAPY vai Eļļu Q3 BLOND. Regulēt nepieciešamo eļļas daudzumu, atbilstoši matu struktūrai un to stāvoklim: viegli bojātas struktūras matiem, balinātiem, smalkas struktūras matiem pielietot minimālu eļļas daudzumu, stipri bojātiem, porainiem matiem pielietot lielāku eļļas daudzumu. Īpašu vērību pievērst matu galiem.

Dabiskās vīnogu kauliņu un aragānas eļļas un dabiskās aragānas un kamēliju eļļas dziļi iekļūst korteksa slānī, nodrošina intensīvu mitrināšanu, stiprina un atjauno bojāto matu struktūru. Blondētiem matiem violetie pigmenti delikāti neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi (Q3 BLOND).

Etaps 3. Matu virskārtas aizsardzība un spīduma piešķiršana. Procedūras rezultātā nostiprināšanai ieklāt Eļļu-spīdumu Q3 LUXURY. Eļļas-spīduma unikālā formula nostiprina aizsargekrāna noformēšanos matu virskārtā, piešķir tiem pārsteidzošu spīdumu, pastiprina krāsotu matu intensitāti un spīdumu. Papildus nodrošina aizsardzību no termo iedarbības un UV-stariem.

Matu ekranēšana – tā ir unikāla iespēja atveseļot jūsu matus, kas palīdz novērst matu galu šķelšanos un lūšanu. Pēc pusstundu garas procedūras jūs ieraudzīsiet sevi pilnīgi jaunā veidolā.

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat.Kontakti. Laipni lūdzam!

Mūsu pakalpojumi

26.11.2019
vakara frizūra

Vakara frizūra

Vakara frizūra No frizūras atkarīgs, kā paiet diena, un rezultātā – visa dzīve . Sofija Lorēna Sieviešu frizūra ir tās īpašnieces individualitātes – stila, rakstura un […]
26.11.2019
laminēšana

Matu laminēšana

Matu laminēšana Matu laminēšana ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā ir pieprasīts pakalpojums, ko veic daudzos skaistumkopšanas salonos. Arī salonā „IRENA” piedāvājam šo SPA procedūru […]
26.11.2019
Sieviešu matu veidošana

Matu veidošana

Matu veidošana Skaisti un stilīgi ieveidoti mati ir pievilcīga izskata neatņēmama sastāvdaļa, tādēļ meitenes un sievietes gatavas veltīt daudz laika frizūras veidošanai. Šodien katrs skaistumkopšanas salons, […]
26.11.2019
Ekranēšana

Matu ekranēšana

Matu ekranēšana Matu ekranēšana ir pieprasīts pakalpojums Rīgas salonā IRENA. Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz […]

Tas ir interesanti

Matu ekranēšana
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more