Matu laminēšana

laminēšana

Matu laminēšana ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā ir pieprasīts pakalpojums, ko veic daudzos skaistumkopšanas salonos. Arī salonā „IRENA” piedāvājam šo SPA procedūru matiem.

Laminēšana iNeo-Crystal – tā ir mūsdienīga inovatīva matu kopšanas un atjaunošanas procedūra, kuras rezultātā uz matu virskārtas formējas dabiskas izcelsmes speciāls pārklājums. Pateicoties tam mati iegūst redzamu apjomu, gludumu, elastīgumu un žilbinoši bagātīgu spīdumu.

Komplekts matu laminēšanai paredzēts tikai profesionālai pielietošanai frizētavu salonos.

Matu laminēšanas komplektā ietilpst:

 1. Šampūns matu sagatavošanai iNeo-Crystal
 2. 3D-želeja iNeo-Crystal ļoti bojātas struktūras matiem vai veseliem un viegli bojātas struktūras matiem
 3. Divfāžu losjons-stiprinātājs iNeo-Crystal
 4. Pulējošs serums matiem iNeo-Crystal

Procedūras apraksts:

 1. Matus nepieciešams sagatavot procedūrai. Šim nolūkam jāizmantot šampūnu matu sagatavošanai laminēšanai iNeo-Crystal, kas dziļi attīra matus no netīrumiem, stailinga produktiem un silikona atlikumiem, kā arī veicina maksimālu laminējošā sastāva iekļūšanu matu struktūrā.
 2. Pēc šampūna pielietošanas matu virskārta ir sagatavota laminēšanai. Ieklāt matos 3D-želeja iNeo-Crystal ļoti bojātas struktūras matiem. Tā aizpilda matu bojātās zonas ar īpašu polimēru, kas siltuma ietekmē blīvi nostiprinās matu struktūrā, veidojot smalku, caurspīdīgu un gaisu caurlaidīgu plēvīti. Vienlaikus želeja baro, atjauno un nostiprina matu struktūru. Mati kļūst gludi, elastīgi un apjomīgi, iegūst mirdzošu spīdumu.Ja matiem ir vesela struktūra vai tie ir nenozīmīgi bojāti, šaja etapā ieteicams izmantot 3D-želeju veseliem un viegli bojātas struktūras matiem iNeo-Crystal. Tas pastiprina un izlīdzina matu virsmu, piešķir tiem papildus apjomu un gludumu, padara spilgtākus. Mati kļūst lokani un paklausīgi, labi saglabā veidošanu. Kā arī izveidota mikroplēve bloķē labvēlīgo vielu, proteīnu un mitruma iziešanu no mata struktūras, pasargājot tos no mehāniskiem bojājumiem un vides kaitīgas iedarbības.
 3. Pēc 3D-želejas pielietošanas nepieciešams izmantot divfāzu losjonu-stiprinātāju iNeo-Crystal, kas nostiprina uz matiem mikroplēvīti, kura tika izveidota iepriekšējā etapā, padarot to blīvāku, izturīgāku, elastīgāku un spīdīgāku. Losjons blīvi piesātina matus ar keratīna kompleksu un mitrina matus, pateicoties kompleksam Aqua Total ar dabisko hitozānu. Viena losjona fāze nodrošina mitrināšanu, otra – piesatina matus ar keratīnu un nostiprina mikroplēvīti.
 4. Pēc divfāzu losjona-stiprinātāja pielietošanas var tikt uzsākta matu veidošana. Taču, ja klientes mati pirms matu laminēšanas procesa bija ļoti bojāti, pirms matu veidošanas ir nepieciešams pielietot pulējošo serumu matiem iNeo-Crystal, kas izlīdzina matu struktūru visā matu garumā, nostiprina matu galus un novērš to šķelšanos. Serums piešķir matiem spīdumu un veselīgu izskatu. Tas nenoslogo matus. Serumu var pielietot gan uz sausiem, gan mitriem matiem kā beigu līdzekli matu tekstūras izcelšanai.

Laminēšanas rezultāta uzturēšanai ieteicams mājās pielietot speciālus produktus matu kopšanai: šampūnu laminētiem matiem OTIUM iNeo-Crystal un kopjošo balzamu laminētiem matiem OTIUM iNeo-Crystal.

Rekomendācijas pielietošanai:

1. Laminēšanas procedūra ieteicama:

 • Matiem, kas nav īpaši biezi un kupli, poraini, smalki, balinātiem matiem;
 • Matiem, kas bojāti pārmērīgi biežas krāsošanas dēļ vai biežas augstas temperatūras ietekmē (fēns, matu taisnotājs, lokušķēres);
 • Matiem, kas šķeļas un ir ļoti sausi un nespodri;
 • Ķimiski apstrādātiem matiem ar ilgviļņiem/taisnotiem;
 • Lai saglabātu krāsotu matu krāsas toņa spilgtumu.

2. Laminēšanas procedūru var veikt tikai salona meistars.

3. Laminēšanas procedūru var veikt kā uz krāsotiem matiem (uzreiz pēc matu krāsošanas procedūras vai starp matu krāsošanas reizēm), tā arī uz dabiskiem matiem.

4. Laminēšanas procedūras ilgums – aptuveni 45-60 minūtes.

5. Ievērojot pielietošanas noteikums, rezultāts saglabājas 5-7 nedeļas atkarībā no matu stavokļa.

6. Laminēšanas procedūru ieteicams veikt ne biežāk kā reizi mēnesī.

Produkti matu laminēšanai paredzēti tikai profesionālai pielietošanai frizētavu salonos. Nepielietot, ja ir jūtīga, iekaisusi vaisaskrāpēta galvas āda. Ja ir galvas ādas slimības, ieteicama dermatologa konsultācija. Ja rodas galvas ādas apsārtums, nieze vai izssitumi, nekavējoties pārtraukt produktu tālāku pielietošanu un rūpīgi noskalot sastāvu ar siltu ūdeni. Saistība ar visiem jautājumiem par ādas jūtīgumu, nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Matu laminēšana – tā ir unikāla iespēja atveseļot jūsu matus, kas palīdz novērst matu galu šķelšanos un lūšanu. Laminēšanu var veikt jebkura garuma un griezuma matiem. Pēc stundu garas procedūras jūs ieraudzīsiet sevi pilnīgi jaunā veidolā.

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti. Laipni lūdzam!

Mūsu pakalpojumi

26.11.2019
Ekranēšana

Matu ekranēšana

Matu ekranēšana Matu ekranēšana ir pieprasīts pakalpojums Rīgas salonā IRENA. Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz […]
26.11.2019
Sieviešu matu veidošana

Matu veidošana

Matu veidošana Skaisti un stilīgi ieveidoti mati ir pievilcīga izskata neatņēmama sastāvdaļa, tādēļ meitenes un sievietes gatavas veltīt daudz laika frizūras veidošanai. Šodien katrs skaistumkopšanas salons, […]
26.11.2019
laminēšana

Matu laminēšana

Matu laminēšana Matu laminēšana ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā ir pieprasīts pakalpojums, ko veic daudzos skaistumkopšanas salonos. Arī salonā „IRENA” piedāvājam šo SPA procedūru […]
26.11.2019
vakara frizūra

Vakara frizūra

Vakara frizūra No frizūras atkarīgs, kā paiet diena, un rezultātā – visa dzīve . Sofija Lorēna Sieviešu frizūra ir tās īpašnieces individualitātes – stila, rakstura un […]

Tas ir interesanti

Matu laminēšana
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more