Vakara frizūra

No frizūras atkarīgs, kā paiet diena, un rezultātā – visa dzīve .
Sofija Lorēna

vakara frizūraSieviešu frizūra ir tās īpašnieces individualitātes – stila, rakstura un garastāvokļa izteiksmes veids. Svētku frizūras uzdevums ir radīt vajadzīgu noskaņojumu un uzsvērt pasākuma nozīmīgumu. Skaista vakara frizūra papildina un uzsver svētku svinību – dzimšanas dienas vai jubilejas, izlaiduma vai Jaungada balles un, protams, kāzu svinību tēlu. Sieviete taču vienmēr grib būt neatvairāma un uztvert sajūsmas pilnus skatienus.

Mūsdienu sievietes seko modes tendencēm un izvēlas stilīgas un modernas frizūras. Protams, ir svarīgi būt lietas kursā par modes jaunājumiem, bet tikai pieredzējis friziermeistars spēj piemeklēt un piedāvāt tādu vakara matu sakārtojumu, kas būtu vienlaicīgi gan moderns, gan atbilstošs Jūsu individuālajam tēlam.

Katra meitene un sieviete neatkarīgi no vecuma vēlas būt skaista un apburoša, it īpaši svētku svinībās, banketos, kur etiķete prasa vilkt vakarkleitu. Izvēloties tērpu svinībām, daiļā dzimuma pārstāves sāk meklēt meistaru, spējīgu radīt viņām atbilstošu vakara frizūru.

Atnāciet pie mums! Mūsu salona IRENA frizieri vienmēr uzklausīs Jūsu vēlmes un izvēlēsies Jūsu tēlam vispiemērotāko vakara frizūru.

Atkarībā no gaidāmā pasākuma rakstura vakara frizūrām ir savas īpatnības. Salīdzinājumā ar parasto matu ieveidošanu vakara frizūras radīšana ir daudz sarežģītāks process, kas prasa friziera radošo pieeju un izsmaclināto fantāziju:
  1. Vakara frizūrai skolas izlaiduma ballē nevajadzētu būt zolīdai un lietišķai, tai jāpasvītro absolventes jaunība, trauslums un romantiskums, to vajadzētu pārdomāt līdz sīkumiem un kombinēt ar make-up, rotaslietām un kleitu. Jāņem vērā pasākuma ilgums, jo matu sakārtojumam vajadzētu saglabāties visā vakara garumā.
  2. Jaungada vakara frizūras izceļas ar bagātīgu fantāziju, tās ir greznas, kuplas un spilgtas.
  3. Vakara frizūrai oficiālajā pieņemšanā jābūt lakoniskai, elegantai, vienkāršai un dabiskai.
  4. Mājas pasākumos tai nevajadzētu būt parāk sarežģītai.

Vakara frizūras izvēle atkarīga no daudziem momentiem: no pasākuma rakstura un stila, no vakartērpa, no sievietes sejas īpatnībām, bet, galvenais, no matu biezuma un garuma.

Vakara frizūras īsiem matiem

Modelējot vakara frizūras īsi apgrieztiem matiem, jāņem verā griezuma īpatnības. Lai piešķirtu matiem vēlamo raksturu, tiek izmantoti dažādi matu ieklāšanas līdzekļi frizūras nostiprināšanai. Vakara variantam var izvēlēties aktuālo asimetrijas trendu, «slapjo» efektu vai arī sasūkāt visus matus uz pakauša, fiksējot ar stailinga līdzekļiem. Īsiem matiem var izmantot arī lokšķēres, uztinot un izlaižot šķipsnas uz visām pusēm, tādejādi panākot mazliet izpuruša un nevērīga stila efektu. Matus var izrotāt ar tādiem elementiem kā matu sprādzes un stīpas, lentas, ķemmes, puķes utt. Tādējādi, pat no īsa matu griezuma var modelēt smalku svētku frizūru.

Vakara frizūras vidēji gariem matiem

Vidējais matu garums – aptuveni līdz plecu līnijai vai mazliet zemāk, ir visisplatītākais. Šādus matus ir diezgan vienkārši aprūpēt, nevajag pārāk bieži apgriezt, vieglāk ieveidot ikdienā un modelēt vakara frizūru. Šīs ir piemērotākais variants mūsdienu dzīves ritmam. Šodien ir populāri gan kupli, gan gludi sasūkāti mati.

Parastākais variants – mazliet uztītie un skaisti ieklātie izlaistie mati. Lai radītu romantisko tēlu, var uzrullēt matus stingrāk, izlaist romantiskas sprogas, piešķirot frizurai lielāku apjomu. Vidēji gariem matiem var veidot asimetrisku frizūru, piedodot tās īpašniecei šarmu un seksualitāti. Labi izskatās «slapjas» cirtainas matu sprogas. Šādu efektu panāk ar speciālām putām un difuzora palīdzību. Sprogainie mati ir pamats daudzajiem matu sakārtojumiem.

Pretējais variants ir gludas vakara frizūras. Tās ir pieņemtas oficiālajos pasākumos. Gludas frizūras bieži veido, sasienot pakausī zirgasti, fiksējot to ar savu matu šķipsnu vai bizīti. Izskatās oriģināli un eleganti.

Uz augšu pacelti un ar sprādzēm nostiprināti mati – tā ir augsta svētku frizūra, kas pasvītro kakla līniju, piedodot tēlam eleganci un stilīgumu. Viss atkarīgs no klientes vēlmēm un friziera fantāzijas.

Ļoti aktuālas vakara frizūras, kuru pamatā ir nekārtīgi ieklātas šķipsnas – tā saucamā mākslinieciskā nekārtība. Tas var būt gan parastais mezgls, gan haotiski izvietotas cirtainas šķipsnas, sasietas un nostiprinātas uz viena sāna ar matu sprādzēm, gan jebkuri citi varianti. Galvenais šeit ir radošais haoss.

Tāpat modē ir dažādas bizes. Vakara frizūras, kuras modelētas, izmantojot bizes – ir universālais variants dažādām svinībām un pasākumiem.

Vakara frizūru nostiprināšanai izmanto dažādus aksesuārus, īpaši grezni un svinīgi izskatās elementi ar kristāliem.

Vakara frizūras gariem matiem

Tendences modes pasaulē var mainīties katru gadu, bet garie mati nekad nav izgājuši no modes. Vakara frizūras gariem matiem bieži vien ir īsts mākslas darbs. Tos veidojot, meistars cenšas parādīt visu savu meistarību un prasmi. Protams, darbs ar gariem matiem prasa vairāk laika, bet arī svētku frizūru variantu ir daudz vairāk.

Moderno frizūru reitingā joprojām paliek viļņainie mati. Cik romantiski izskatās izlaistie mati ar lielām sprogām, vai smalkām cirtām! Izmantojot dažādu cirtu apjomu, var veidot dažādus tēlus. Starp citu, var uzkasīt viļņainus matus un izveidot individuālu stilu.

Joprojām aktuāli ir gludi mati. Tā kā modē ir dabiskums, varat izvēlēties nedaudz izpurušu un nevērīgu stilu, mazliet uzkasīt ar rokām matus visā garumā, iepriekš apstrādājot tos ar ieklāšanas līdzekļiem.

Grezni izskatās frizūra ar uzkasītiem gariem matiem. To var modelēt gan ar gludiem, gan ar cirtainiem matiem, uzkāšot tos aizmugurē vai sānos. Atkal atgriezusies 60. gadu mode uz lauvas krēpēm.

Vienkāršs, bet vienmēr populārs matu kušķis tāpat pašlaik ir popularitātes kalngalā. Galvenais šeit ir radoša nekārtība – it kā nejauši izsitušās matu cirtas.

Vakara frizūra ar asti atver seju un izceļ tās īpatnības. Asti var oriģināli noformēt, savelkot to vairākās vietās ar gumijām visā garumā un izrotāt.

Bize ir viena no populārākājiem matu sakārtojumiem. Modē ir gan cieši sapītas bizes, gan ar vaļēju, mazliet izpurušu matu pinumu. Pateicoties dažādiem pinuma veidiem var modelēt neparastas un stilīgās frizūras, kuras piesaistīs apkārtējo uzmanību.

Augstas vakara frizūras – gliemežvāks, matu kušķis, sarežģītie šinjoni – vienmēr izceļas ar eleganci, daiļumu un izsmalcinātību. Tās vēlams veidot, gatavojoties svinībām.

Modelējot vakara frizūras, salona IRENA frizieri izmanto tikai firmu WELLA, LONDA, KADUS , ESTEL profesionālos matu ieklāšanas līdzekļus.

Katra frizūra savā veidā ir unikāla un neatkārtojama.

Mūsu cienījamās klientes! Neaizmirstiet, ka sarežģītām vakarām frizūrām nepieciešama iepriekšējā konsultācija ar friziermeistaru. Speciālista profesionalitātei un prasmei saskatīt rezultātu ir šeit ir izšķiroša nozīme. Vakara frizūra nedrīkst būt pārslogota ar detaļām (bizītēm, puķītēm utt.), tai jābūt harmonijā ar Jūsu tēlu kopumā: gan ar vakarkleitu, gan ar kosmētiku un rotaslietām. Galvenais, lai Jūs būtu apmierinātas ar rezultātu.

Piedāvājot pakalpojumus saviem klientiem, mēs joprojām saglabājam saprātīgu cenu politiku. Bērniem un pensionāriem ir atlaides pamatpakalpojumiem. Sīkāk iepazīties ar cenām jūs varat sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem, kas norādīti sadaļā Kontakti.

Mūsu pakalpojumi

26.11.2019
vakara frizūra

Vakara frizūra

Vakara frizūra No frizūras atkarīgs, kā paiet diena, un rezultātā – visa dzīve . Sofija Lorēna Sieviešu frizūra ir tās īpašnieces individualitātes – stila, rakstura un […]
26.11.2019
laminēšana

Matu laminēšana

Matu laminēšana Matu laminēšana ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā ir pieprasīts pakalpojums, ko veic daudzos skaistumkopšanas salonos. Arī salonā „IRENA” piedāvājam šo SPA procedūru […]
26.11.2019
Sieviešu matu veidošana

Matu veidošana

Matu veidošana Skaisti un stilīgi ieveidoti mati ir pievilcīga izskata neatņēmama sastāvdaļa, tādēļ meitenes un sievietes gatavas veltīt daudz laika frizūras veidošanai. Šodien katrs skaistumkopšanas salons, […]
26.11.2019
Ekranēšana

Matu ekranēšana

Matu ekranēšana Matu ekranēšana ir pieprasīts pakalpojums Rīgas salonā IRENA. Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz […]

Tas ir interesanti

Vakara frizūra
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more