Vīriešu pedikīrs

Мужской педикюр

Tikai tāds vīrietis gūst panākumus, kurš iet pa dzīvi viegli un pārliecinoši. Bet kā var iet ar lepni pacelto galvu, ja ik uz soļa sāpīgi dursta ieaugušais nags vai vecā tulzna? Un domas vairs nekoncentrējas ap izdevīgo biznesa darījumu vai mīļoto meiteni, bet gribās tikai ātrāk nokļūt mājās, atbrīvot nogurušās kājas no ienīstām kurpēm un zeķēm un ar atvieglojumu izstiepties uz dīvāna… Pazīstama situācija? Tas nozīmē, ka Jūs neizmantojat tādu pakalpojumu kā vīriešu pedikīrs. Žēl! Jebkurā salonā Jūms pateiks, ka 25-30 procenti klientu ir vīrieši, kuri regulāri izmanto profesionālā pedikīra pakalpojumus. Taču daudzi stiprā dzimuma parstāvji vēl tagad uzskata manikīru un pedikīru par sieviešu privilēģiju, un viņu izpratnē šīs procedūras aprobežojas ar nagu apgriešanu un krāsošanu.

Īstenībā kāju kopšana ir nepieciešama visiem. Varbūt vīriešiem pat vairāk, nekā sievietēm, jo viņi pavada vairāk laika kājās, bieži neērtos apavos, bet vīriešu ķermeņa uzbūves īpatnību dēļ pēdas cieš no pāaugstinātas sviedrošanas un rezultātā – no sēnīšu infekcijām. Vīriešu pedikīrs ir komleksā kāju kopšana, kura paredz ne tikai ārējā izskata, bet arī veselības stāvokļa uzlabošanu. Uz pēdas atrodas daudz enerģētisko punktu, kuri ir atbildīgi par mūsu ķermeņa orgānu darbību. Pedikīra tehnoloģija paredz šo punktu masāžu, sākumā atbrīvojot poras no vecās, pārrogojušās ādas. Masāža atveseļo un atjauno mūsu ķermeni. Vēlams veikt šo procedūru regulāri, vismaz reizi mēnesī, bet mājās katru dienu jārūpējas par kāju higiēnu, kas ļaus Jums novērst iespējamās ar vecumu saistītās problēmas.

Kāju kopšana ir mūsdienu vīrieša pienākums. Tā tiešā veidā saistīta ar veselības stāvokli un panākumiem darbā.

Vīriešiem piemēroti visi pedikīra veidi.

  1. Vīriešu KLASISKO PEDIKīRU izpilda sekojoši: sākumā kājas mērcē vanniņā ar jūras sāļiem, tad pēdas apstrādā, izmantojot griežamos instrumentus, tad slīpē ar speciālo lāpstiņu, beigās uzliek mitrinošo un barojošo krēmu un kārtīgi iemasē.
  2. EKSPRESPEDIKĪRS ir piemērots tiem vīriešiem, kuriem kājas nav ielaistas un kuri regulāri iegriežas pedikīrsalonā. Šīs pedikīra veids tiek izdarīts bez mērcēšanas un griežamo instrumentu izmantošanas.
  3. Vīriešu APARĀTPEDIKĪRS. Nagus un veco sabiezējušo pēdu ādu apstrādā, pielietojot pedikīra aparātu ar speciāliem slīpēšanas uzgaļiem. Meistars izvēlas uzgaļus un to griešanas ātrumu pēc vajadzības. Šī metode īpaši piemērota klientiem ar ļoti sauso un saplaisājušo pēdu ādu.
  4. SPA PEDIKĪRS ļauj atslābināties, atpūsties un sniedz spēcīgu atveseļojošo efektu.

Svarīgi atcerēties! Lai saglabātu sasniegto efektu, nepieciešams katru dienu rūpēties par savām kājām un ievērot kāju higiēnu.

Nevalkājiet neērtos apavus, zeķes un kurpes no sintētiskajiem materiāliem! Katru dienu lietojiet kāju kopšanas līdzekļus, kurus rekomendē speciālists, cenšaties regulāri apmeklēt pedikīrsalonu. Ja Jums ir sabiezējusi vai sausa āda, kas bieži atgadās ziemā, mēs iesakām Jums noderīgu un patīkami procedūru kursu – parafīna terapiju, kuras rezultātā āda atjaunos mitruma līdzsvaru un saņems nepieciešamās uzturvielas.

Elegance, prāts un mērķtiecība palīdzēs mūsdienu vīrietiem gūt panākumus gan biznesā, gan personīgajā dzīvē. Un šeit nav pēdējā loma pedikīram: viena sīka detaļa var sabojāt imidžu, tāpat kā karote darvas bojā medus mucu. Rūpējaties par sevi, un tad veiksmes zilais putns nolaidīsies uz Jūsu pleca un paliks tur uz visiem laikiem!

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

26.11.2019
Shellac pedikīrs

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu Sakiet ardievas bojātam pedikīram! Izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskajām tehnoloģijām, vadošie skaistumkopšanas industrijā – visi CND izstrādājumi ir iecienītākie pasaules manikīra un pedikīra […]
26.11.2019
Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs Tikai tāds vīrietis gūst panākumus, kurš iet pa dzīvi viegli un pārliecinoši. Bet kā var iet ar lepni pacelto galvu, ja ik uz soļa […]
26.11.2019
Aparatpedikīrs

Aparātpedikīrs

Aparātpedikīrs Ja Jums patīk staigāt basām kājām pa silto smilšaino pludmali vai valkāt atvērtos apavus, ļoti svarīgi savlaicīgi parūpēties par kāju skaistumu un veselību. Pēdu āda […]
26.11.2019
Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs Profesionālās kāju kopšanas pirmsākumi cieši saistīti ar KLASISKO PEDIKĪRU. Klasiskā metode paredz nagu un pēdu ādas apstrādi ar griežamajiem instrumentiem. Mūslaiku pedikīrs ir profesionālā […]
26.11.2019
Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs EKSPRESPEDIKĪRU  vēl sauc par Eiropas pedikīru, jo tas prasa mazāk laika nekā citu veidu procedūras. Tas ir piemērots tikai regulārai izpildīšanai, kā arī cilvēkiem […]
Vīriešu pedikīrs
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more