Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrsEKSPRESPEDIKĪRU  vēl sauc par Eiropas pedikīru, jo tas prasa mazāk laika nekā citu veidu procedūras. Tas ir piemērots tikai regulārai izpildīšanai, kā arī cilvēkiem ar ļoti jūtīgu un sausu ādu.

Sieviešu kājiņas ar nekoptiem nagiem un pēdām – slikts tonis. Pedikīra procedūras vai nagu un kāju kopšana jau sen kļuvušas par ļoti pieprasītām mūsdienu sieviešu vidū. Siltajā gadalaikā kājām ir vajadzīga kompleksā kopšana pieeja, kuru nodrošināt var tikai pedikīrs. Tas neaprobežojas tikai ar nagu dizainu, bet ietver sevī veselu procedūru kompleksu: pēdu tīrīšanu, varžacu, epidermas pārrogojušās kārtas likvidēšanu, kā arī kāju masāžu. Regulāri veicamās pedikīra procedūras novērš jauno problēmu rašanos ar Jūsu kāju nagiem un ādu un ļauj atbrīvoties no jau esošajām.

Vispopulārākie pedikīra veidi šodien ir klasiskais un eiropas.

Profesionāļi iesaka ļoti nopietni izdarīt izvēli starp klasisko un eiropas pedikīriem, ņemot vērā tādus faktorus, kā procedūru veikšanas biežumu, nagu biezumu, ādas jūtīgumu un citus. Pedikīra procedūra paredz tulznu un varžacu likvidēšanu, nagu deformācijas un sēnīšu slimību profilaksi, un, protams, estētiskos pakalpojumus.

Eiropas pedikīrs – drošs un saudzējošs pedikīra veids, jo netiek izmantoti griežamie instrumenti. Tātad iespēja iegūt mikrotraumas nagu un pēdu apstrādes laikā samazinās līdz nullei.

EKSPRESPEDIKĪRA etapi:

  1. NAGU LAKAS NOŅEMŠANA.
  2. Pēdu ādas MĒRCĒŠANA vanniņā ar jūras sāli vai eļļām.
  3. NAGU APSTRĀDE. Kutikulu mīkstina ar speciālo līdzekli un pēc tam to viegli atbīda ar koka kociņu. Eiropas pedikīra īpatnība ir specializēto vīlīšu pielietojums nagu plāksnes slīpēšanai.
  4. PĒDU APSTRĀDE. Uzliek mīkstu skrubi, iebērzē to pēdu ādā, tad apstrādā ar slīpējošo lāpstiņu.
  5. Krēma uzklāšana uz pēdām un MASĀŽA, kuras rezultātā uzlabojas asinsrite un barības vielas iesūcas nagu plāksnē.
  6. NAGU LAKAS VAI ĀRSTNIECĪSKA LĪDZEKĻA UZKLĀŠANA.

Eiropas pedikīram ir arī savi mīnusi.Eksprespedikīrs piemērots tikai koptām kājām. Par skaistu un veselīgu izskatu nepieciešams regulāri rūpēties. Stabili pozitīvu rezultātu var sasniegt pēc 5-7 procedūrām. Lai pārietu uz eiropas pedikīru, no sākuma ieteicams to apvienot ar klasisko apgriežamo pedikīru.

Eksprespedikīra plusi.Nagu kutikula netiek bojāta, bet, regulāri veicot procedūru, kutikula kļūst elastīga, plānāka, palēninās tās augšana. Otrais pluss ir pedikīra drošība, jo netiek izmantoti griežamie instrumenti. Trešā priekšrocība – procedūrai vajadzīgs samērā neliels laiks.

Vasaras laikā vēlams veikt pedikīru divreiz mēnesī, jo staigāšana pludmales apavos vai basām kājām noved pie ādas sabiezējuma. Ziemā kājas ir pasargātas ar siltu apģērbu un apaviem, tādēļ pedikīra kabineta apmeklējumu skaitu var samazināt.

Pastāvīgie klienti, kuri pielieto eksprespedikīru, šo procedūru uzskata par atpūtas veidu. Diemžēl līdz šīm daudzu apziņā mājo doma, ka pedikīrs ir sieviešu laika kavēklis. Mēs Jums silti iesakam vismaz reizi iegriezties salonā un palutināt savas kājas ar eksprespedikīru. Jūs sapratīsiet, ka šī procedūra ir cieņa pret savu ķermeni. Un iepazīšanās vislabākais veids ir pieraksts pie pedikīra meistares mūsu salonā “IRENA”. Laipni lūdzam!

26.11.2019
Aparatpedikīrs

Aparātpedikīrs

Aparātpedikīrs Ja Jums patīk staigāt basām kājām pa silto smilšaino pludmali vai valkāt atvērtos apavus, ļoti svarīgi savlaicīgi parūpēties par kāju skaistumu un veselību. Pēdu āda […]
26.11.2019
Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs EKSPRESPEDIKĪRU  vēl sauc par Eiropas pedikīru, jo tas prasa mazāk laika nekā citu veidu procedūras. Tas ir piemērots tikai regulārai izpildīšanai, kā arī cilvēkiem […]
26.11.2019
Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs Profesionālās kāju kopšanas pirmsākumi cieši saistīti ar KLASISKO PEDIKĪRU. Klasiskā metode paredz nagu un pēdu ādas apstrādi ar griežamajiem instrumentiem. Mūslaiku pedikīrs ir profesionālā […]
26.11.2019
Shellac pedikīrs

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu Sakiet ardievas bojātam pedikīram! Izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskajām tehnoloģijām, vadošie skaistumkopšanas industrijā – visi CND izstrādājumi ir iecienītākie pasaules manikīra un pedikīra […]
26.11.2019
Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs Tikai tāds vīrietis gūst panākumus, kurš iet pa dzīvi viegli un pārliecinoši. Bet kā var iet ar lepni pacelto galvu, ja ik uz soļa […]
Ekspress pedikīrs
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more