Aparātpedikīrs

AparatpedikīrsJa Jums patīk staigāt basām kājām pa silto smilšaino pludmali vai valkāt atvērtos apavus, ļoti svarīgi savlaicīgi parūpēties par kāju skaistumu un veselību. Pēdu āda un nagi ir pelnījuši īpašu uzmanību, jo mūsu kājas ikdienas pakļautas smagai slodzei, kas atstāj nepatīkamas un bieži vien redzamas sekas. Pēdu problēmas var sagādāt arī nopietnas sāpes.

Tad kāpēc mēs dažkārt nepievēršam uzmanību mūsu nomocītajām kājām un paciešam sāpes? Šo problēmu taču var un vajag risināt! Mūsdienu kosmetoloģijā priekš tā ir visi nepieciešamie līdzekļi. Atbrīvoties no pārrogojušās ādas, varžacīm, tulznām, plaisām, risināt problēmas ar ieaugušajiem nagiem mums efektīvi palīdzēs aparātpedikīrs.

APARĀTPEDIKĪRS – tā ir kārtīga, droša un patīkama pedikīra procedūra Jūsu kāju veselības uzturēšanai, kura tiek veikta ar speciālo aparātu. Tam ir dažāda diametra uzgaļi ar savu funkciju un griešanas ātrumu, kuru regulē pedikīra meistars.
Aparātpedikīra metode ir pazīstama Eiropā jau vairāk nekā 40 gadus un pirmo reizi tika pielietota Vācijā. Sešdesmito gadu beigās pirmā pedikīra aparāta izstrādātāji nolēma izmantot savā izgudrojumā zobārstniecības iekārtas sasniegumus. Ideja bija veiksmīga. Sākumā aparātpedikīrs pastāvēja kā kosmētiskā procedūra varžacu, tulznu un citu ādas sabiezējumu noņemšanai. Jau vēlāk, novērtējot šīs metodes priekšrocības, aparātpedikīru sāka pielietot arī nagu un pēdu kopšanai. Šī metode kļuva par visizplatītāko Eiropā.

Aparātpedikīrs būtiski atšķiras no klasiskā pedikīra.

Izskatīsim tā priekšrocības.

  1. Aparātpedikīru izdara bez iepriekšējās kāju mērcēšanas, izmantojot speciālos krēmus sabiezējušās ādas mīkstināšanai. Tiem ir dezinficējošās īpašības un tie iedarbojas tikai uz atmirušām pārragojušajām šūnām, neaizskarot dzīvos audus. Tas novērš sēnīšu slimību izplatīšanas iespēju.
  2. Drošība, jo pēdu āda netiek nogriezta.
  3. Pēdu slīpēšanas laikā tiek masētas reflektorās zonas, kuru stimulēšana paaugstina organisma tonusu.
  4. Paredz pārrogojušajās ādas kārtīgu apstrādi, izmantojot dažāda diametra slīpējošos uzgaļus – nagu virsmas un ādas apstrādei. Maza diametra uzgaļi dod iespēju apstrādāt grūti pieejamas vietas ap nagiem un pirkstu galiem ar juveliera precizitāti.
  5. Ļauj precīzi un bez sāpēm likvidēt varžacis, tulznas un plaisas. Vecās tulznas tiek izurbtas ar īpašu urbīti, netraumējot dzīvo ādu ap tām. Urbuma vietu apstrādā ar speciālu tulznu tinktūru, kura izšķīdina izurbtās saknes atlikumus. Aparātpedikīrs ļauj rūpīgāk apstrādāt pēdu plaisu malas – bez sāpēm un brūcēm. Atkārtoti plaisas parādās daudz rētāk.
  6. Palīdz atjaunot nagu plāksni, cīnās ar tās sabiezējumu un nelīdzenumiem, iztaisno ieaugušo nagu. Kutikula netiek likvidēta, bet tiek izlīdzināta ar vienu no vismazākajiem uzgaļiem.
  7. Tas ir vienīgais piemērotais pedikīra veids cilvēkiem ar ļoti augstu jūtību un sauso ādu, kā arī ar diabētu.
  8. Aparātpedikīrs ir ļoti saudzējoša procedūra, tādēļ sakopt ielaistās kājas uzreiz neizdosies. Bet pēc dažiem salona apmeklējumiem

Jūs varēsiet sasniegt vēlamo efektu.

Aparātpedikīrs bieži var būt arī par klasiskā, SPA-pedikīra un eksprespedikīra sastāvdaļu. Pēc procedūras beigām var uzlikt maskas, izdarīt masāžu un parafīna terapiju, ja to vēlas klients. Šī procedūra palīdzēs Jums ne tikai atveseļot un sakopt kājas, bet arī sniegs lielu gandarījumu un atgriezīs kadreizējo vieglumu kājām. Un Jūs atkal varēsiet valkāt mīļākos apavus uz papēžiem.

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

26.11.2019
Shellac pedikīrs

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu Sakiet ardievas bojātam pedikīram! Izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskajām tehnoloģijām, vadošie skaistumkopšanas industrijā – visi CND izstrādājumi ir iecienītākie pasaules manikīra un pedikīra […]
26.11.2019
Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs Tikai tāds vīrietis gūst panākumus, kurš iet pa dzīvi viegli un pārliecinoši. Bet kā var iet ar lepni pacelto galvu, ja ik uz soļa […]
26.11.2019
Aparatpedikīrs

Aparātpedikīrs

Aparātpedikīrs Ja Jums patīk staigāt basām kājām pa silto smilšaino pludmali vai valkāt atvērtos apavus, ļoti svarīgi savlaicīgi parūpēties par kāju skaistumu un veselību. Pēdu āda […]
26.11.2019
Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs Profesionālās kāju kopšanas pirmsākumi cieši saistīti ar KLASISKO PEDIKĪRU. Klasiskā metode paredz nagu un pēdu ādas apstrādi ar griežamajiem instrumentiem. Mūslaiku pedikīrs ir profesionālā […]
26.11.2019
Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs EKSPRESPEDIKĪRU  vēl sauc par Eiropas pedikīru, jo tas prasa mazāk laika nekā citu veidu procedūras. Tas ir piemērots tikai regulārai izpildīšanai, kā arī cilvēkiem […]
Aparātpedikīrs
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more