Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrsProfesionālās kāju kopšanas pirmsākumi cieši saistīti ar KLASISKO PEDIKĪRU. Klasiskā metode paredz nagu un pēdu ādas apstrādi ar griežamajiem instrumentiem. Mūslaiku pedikīrs ir profesionālā terapeitiskā procedūra, kas nodrošina skaistumu un veselību Jūsu kājām.

Mūsu kājas ir vairāk noslogotas nekā rokas, tadēļ tām vajadzīga arī lielāka uzmanība, jo īpaši tādēļ, ka kājas atradas ilgu laiku apavos. Ņemot vērā vasaras apavu modes tendences, nav vēlams demonstrēt apkārtējiem nekoptus nagus vai sabiezējušo pēdu ādu. Tagad to saprot arī vīrieši, regulāri ierakstot savā grafikā manikīra salona apmeklēšanas datumus.

Klasiskais pedikīrs ir viena no visvairāk pieprasītām nagu un pēdu kopšanas procedūrām. Neskatoties uz nagu plāksnes izlīdzināšanas, kutikulas likvidēšanas un pēdu apstrādes procedūras šķietamu vienkāršību, labāk uzticēt savās kājas profesionāļiem, it īpaši, ja kājas ir ļoti sliktā stāvoklī. Regulārais pedikīrs ļauj atbrīvoties no jau esošajām problēmām un novērš jauno parādīšanos.

Klasiskais pedikīrs sastāv no sekojošām procedūrām:

 1. NAGU LAKAS NOŅEMŠANA ar speciālo šķidrumu. Meistari dod priekšroku saudzējošiem nagu lakas noņemšanas šķidrumiem, kuri nepāržāvē nagu plāksni.
 2. NAGU FORMAS VEIDOŠANA. Nagus apgriež ar šķērītēm vai knaiblītēm. Naga griezuma līnijai jābūt līdzenai, naga stūrīšus atstāj nenoapaļotus, lai ataugojošais nags neieaugtu ādā. Beigās nagu malu apvīlē, jo tai jābūt gludai. Nav ieteicams griezt nagus pārāk īsi.
 3. Pēdu ādas MĒRCĒŠANA vanniņā ar jūras sāli vai eļļām.
 4. KUTIKULAS LIKVIDĒŠANA UN PĒDU APSTRĀDE. Kutikulu noņem, to apgriežot ar knaiblītēm. Izmanto skrubi – to iebērzē pēdu ādā. Atkarībā no ādas sabiezējuma pakāpes un varžacu esamības izmanto pedikīra nazīti ar vienreizējo asmeni un slīpēšanas lapstiņas.
 5. MASĀŽA. Barojošo krēmu uzsmērē uz pēdām un ieberzē ar vieglām masējošām kustībām. Krēms baro un atsvaidzina ādu, bet masāža uzlabo asinsriti.
 6. NAGU LAKAS UZKLĀŠANA.

Klasiskajam pedikīram ir arī negatīvie aspekti:

 • Procedūras laikā pastāv liela iegriezumu un infekcijas ievadīšanas vārbūtība.
 • Tiek nogriezta visa izmērcētā āda, taču vecās vietā ātri izaug jauna.
 • Nogriežot ieaugušā naga stūrīti, problēmu novērš tikai uz laiku.

Pozitīvās puses:

 • Tas ir universāls – piemērots kā sievietēm, tā arī vīriešiem.
 • Vienīgais veids, kā var sakopt ielaistās kājas.
 • Higiēniskā procedūra, kas pozitīvi ietekmē kāju veselību.

Laika ziņā klasiskais pedikīrs aizņem vienu-divas stundas, atkarībā no procedūru skaita un garuma. Ja Jūs regulāri apmeklējat salonu un sekojiet kāju veselībai, tad dažas procedūras var arī izlaist un aprobežoties tikai ar nagu apstrādi, palutināt sevi ar relaksējošu vanniņu un masāžu.

Cik bieži vajadzētu apmeklēt manikīra salonu? Tas ir atkarīgs no Jūsu kāju ādas īpatnībām, taču vēlams to darīt reizi mēnesī.

Ļoti svarīgi uzticēt savas kājas profesionālim, meistaram ar pieredzi. Šī metode var būt ļoti traumatiska un sāpīgā, ja pedikīra meistaram nav pieredzes un netiek ievērota pareiza instrumentu dezinfekcija.

Klasiskais pedikīrs šodien ir visvairāk pieprasīts salonos. Regulāri izdarot pedikīru, Jūs ne tikai sekojiet kāju skaistumam, bet arī rūpējaties par savu veselību. Skaistas un koptas kājas vēlas gan dāmas, gan kungi. Interesants fakts, ka kāju kopšana šodien ir pieprasīta arī vīriešu vidū, un pedikīrs kļūst par laba toņa noteikumu.

Tuvāk iepazīties ar cenām Jūs varat mājaslapas sadaļā Cenas.

Saņemt plašāku informāciju un pierakstīties pie mūsu meistariem Jūs varat pa tālruņiem skat. Kontakti.

26.11.2019
Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs

Ekspress pedikīrs EKSPRESPEDIKĪRU  vēl sauc par Eiropas pedikīru, jo tas prasa mazāk laika nekā citu veidu procedūras. Tas ir piemērots tikai regulārai izpildīšanai, kā arī cilvēkiem […]
26.11.2019
Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs

Klasiskais pedikīrs Profesionālās kāju kopšanas pirmsākumi cieši saistīti ar KLASISKO PEDIKĪRU. Klasiskā metode paredz nagu un pēdu ādas apstrādi ar griežamajiem instrumentiem. Mūslaiku pedikīrs ir profesionālā […]
26.11.2019
Aparatpedikīrs

Aparātpedikīrs

Aparātpedikīrs Ja Jums patīk staigāt basām kājām pa silto smilšaino pludmali vai valkāt atvērtos apavus, ļoti svarīgi savlaicīgi parūpēties par kāju skaistumu un veselību. Pēdu āda […]
26.11.2019
Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs Tikai tāds vīrietis gūst panākumus, kurš iet pa dzīvi viegli un pārliecinoši. Bet kā var iet ar lepni pacelto galvu, ja ik uz soļa […]
26.11.2019
Shellac pedikīrs

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu Sakiet ardievas bojātam pedikīram! Izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskajām tehnoloģijām, vadošie skaistumkopšanas industrijā – visi CND izstrādājumi ir iecienītākie pasaules manikīra un pedikīra […]
Klasiskais pedikīrs
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more