Uzacu un skropstu kopšana

Uzacu un skropstu kopšanaVisos laikmetos dzejnieki apdziedājuši sievietes vilinošās acis, burvīgās skropstas un teiksmainās uzacis, to maģisko iedarbību uz stipro dzimumu. Tādēļ saruna par to aprūpi nebūs lieka.

Skaistas skropstas un uzacis ir aktuālas sievietei jebkurā vecumā, jo tās pasvītro acu formu un var mainīt sejas izskatu kopumā. Dažreiz tieši skropstas var mainīt sievietes tēlu līdz nepazīšanai, bet to mestā ēna piešķir sejai īpašu izteiksmību un noslēpumainību. Sievietes mēdz krāsot uzacis un skropstas neatkarīgi no matu krāsas .

Uzacu un skropstu krāsošana salonā novērš ikdienas nepieciešamību to darīt pašai, kā arī pielabot grimu dienas laikā. Daudzas sievietes, it īpaši blondīnes, ir neapmierinātas ar savām ” bezkrāsainām ” acīm. Salonā ” IRENA ” tiek izmantoti vismodernākie uzacu un skropstu profesionālās krāsošanas līdzekļi – ” Refecto Cil ” produkti. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot jaunākos zinātniskos sasniegumus.

” Refecto Cil ” piedāvā 9 uzacu un skropstu krāsu toņus: melnu , zilganmelnu, grafīta, dabas brūnu, gaiši brūnu, kastaņbrūnu, sarkanu, ka arī bālinošo pastu uzacīm.

Galvenās krāsu ” Refecto Cil ” priekšrocības:

 1. hipoalerģiska;
 2. nebojā matu struktūru;
 3. noturība līdz 6 nedēļām;
 4. plašs krāsu spektrs;
 5. ekonomiskā tūbiņa;
 6. iespējams izbālināt uzacis par 3 toņiem (ar bālinošo pastu);
 7. krāsas var izmantot arī vīriešu uzacu, skropstu, ka arī ūsu un bārdu krāsošanai.

Krāsas ” Refecto Cil ” var sajaukt un kombinēt dažādās proporcijās, tādejādi realizējot visekstravagantākas klienta vēlmes. Izmantojot šīs krāsas, var veikt uzacu un skropstu korekciju atbilstoši klienta matu krāsai, radot harmonisko tēlu. Pēc ” Refecto Cil ” krāsu pielietošanas skropstas iegūst piesātinātu krāsu, izskatās garas un apjomīgas arī bez tušas. Tas ir īpaši svarīgi klientiem, kas dodas atpūsties vai sportot. Krāsas ” Refecto Cil ” ideāli piestāv tiem, kas izmanto kontaktlēcas.

Skropstu krāsošanas procedūra salonā aizņem maz laika un ir droša.Sākumā acu krēmu uzliek uz ādas zem acīm, zem skropstām liek vates diskus un ar otu nokrāso skropstas augšā un apakšā. Pēc 5-15 minūtēm krāsu nomazgā. Tas arī viss! Procedūru var atkārtot pēc mēneša.

Uzacis, tāpat kā acis, var nosaukt par dvēseles spoguli, jo tās parāda emocijas. Pareizi veidotas uzacis var padarīt sievieti pievilcīgāku, bet nekoptas – pazudināt pat skaistāko seju! Tās var vizuāli palielināt acis, padarot sejas formu garenāku vai apaļāku, izcelt skaistākus sejas vaibstus un noslēpt trūkumus . Ja uzacīm ir nepareiza forma, vajadzīga to korekcija. Daudzi tam nepievērš nekādu uzmanību, un tā ir kļūda. Viens no izteiksmīga un pievilcīga tēla komponentiem ir tieši uzacis.

Uzacu formu izvēlas individuāli, ņemot vērā sievietes sejas formu.

Ir pieci galvenie uzacu veidi:

 1. noapaļotas – izliektas virs acīm, tās piešķir skatam maigumu . Šādas uzacis mīkstina sejas izteiksmi un palīdz noslēpt asus sejas vaibstus. Atstājot pietiekami daudz vietas virs augšējā plakstiņa, ļauj eksperimentēt ar make-up.
 2. lauztas uzacis ir ļoti izteiksmīgas, pievērš uzmanību augšējai sejas daļai, tā izskatās jaunāka. Lauztas uzacis vizuāli sašaurina platu vai rombveidīgu seju. Augšējie stūri vizuāli piepaceļ acis.
 3. lokveida forma tiek uzskatīta par klasisku. Saskatāma līdzība ar lauztām uzacīm, tomēr tām ir mīkstāks un plānāks izliekums, kas padara seju sievišķīgāku. Lokveida uzacis atver acis, pasvītrojot citus sejas vaibstus.
 4. izliektas – neparasta forma, kas veido skaistu arku. Tāda veida uzacis ir pārliecinātām sievietēm.
 5. taisnas – neveido arku un prasa īpašu uzmanību . Šī forma piedod sejai dabisku un mazliet nevainīgu izteiksmi. Piestāv iegarenai sejas formai. Horizontālā uzacu līnija vizuāli samazina seju .

Tagad varam pāriet pie uzacu korekcijas. Tā nav sarežģīta procedūra, kura balstās uz galvenajiem korekcijas elementiem – augstuma un garuma. Uzacu sākumam un beigām jābūt noteiktā vietā. Uzacu sākumu nosaka sekojoši: pie deguna spārna pieliek zīmuli tā, lai tas iet caur acs iekšējo stūri. Uzacs krustojuma punkts ar zīmuli būs tās sākums. Uzacs izliekuma vieta: pie deguna spārna pieliek zīmuli tā, lai tas iet caur acs zīlīti. Uzacs beigu punkts – pie deguna spārna pieliek zīmuli tā, lai tas iet caur acs ārējo stūri. Uzacs sākums nedrīkst būt zemāks par tās beigām, jo citādi sejai būs skumja izteiksme.

Uzacu korekcija tiek veikta ar pinceti un birstīti ( ķemmi ). Uzacu matiņus izplūc pa apakšējo malu, sākot no acs ārējā stūra . Uzacu matiņi var augt uz citu pusi no saknes, tāpēc ir svarīgi ar birstīti tos piepacelt un apskatīt, kur tie sāk augt, lai nejauši neizveidotu pliku vietu. Uzacu korekcijas galvenais nosacījums – nekad nedrīkst izplūkt uzacis pa augšējo līniju.

Vēlamo formu uzacīm var piešķirt arī ar speciāliem ieklāšanas līdzekļiem. Lieliski fiksē matiņus caurspīdīgā želeja, kas paredzēta uzacīm. Nelielu daudzumu šīs želejas uzklāj uz nepaklausīgajiem matiņiem un izveido vajadzīgo formu. Procedūra ilgst pāris minūtes, rezultāts turas visu dienu .

Pirmo reizi korekciju jāuztic profesionālim. Par izveidoto uzacu formu jārūpējas pastāvīgi, to nevar ielaist.

Uzacu korekciju var izdarīt gan salonā gan mājās, galvenais – sasniegt vēlamo rezultātu.

Lai Jūsu acis būtu neatvairāmas un piesaistītu apkārtējo uzmanību, aicinām profesionāli nokrāsot skropstas un uzacis mūsu salonā „IRENA”. LAIPNI LŪDZAM!

26.11.2019
Frizieru vēsture

Frizieru vēsture

Frizieru vēsture Frizieru mākslas dibinātāji ir senie ēģiptieši. Viņi krāsoja matus ar hennu, bālināja tos, veidoja ilgviļņus ar dzelzs stieni “Kalamis”. Dižciltīgie vīri savas galvas skuva, […]
26.11.2019
Ekranēšana

Matu ekranēšana

Matu ekranēšana Matu ekranēšana ir pieprasīts pakalpojums Rīgas salonā IRENA. Matu ekranēšana Q3 THERAPY un Q3 BLOND – inovatīva matu kopšanas SPA procedūra, kuras rezultātā uz […]
26.11.2019
Sieviešu matu veidošana

Matu veidošana

Matu veidošana Skaisti un stilīgi ieveidoti mati ir pievilcīga izskata neatņēmama sastāvdaļa, tādēļ meitenes un sievietes gatavas veltīt daudz laika frizūras veidošanai. Šodien katrs skaistumkopšanas salons, […]
26.11.2019
laminēšana

Matu laminēšana

Matu laminēšana Matu laminēšana ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā ir pieprasīts pakalpojums, ko veic daudzos skaistumkopšanas salonos. Arī salonā „IRENA” piedāvājam šo SPA procedūru […]
26.11.2019
Kā izvēlēties frizieri

Kā izvēlēties frizieri

Kā izvēlēties frizieri Mūsdienu frizūras ir ļoti daudzveidīgas un daudzkrāsainas, pastāv liela variantu un tēlu izvēle. Izvēloties matu sakārtojumu, noteikti jāņem vērā ne tikai modes tendences, […]
26.11.2019
Uzacu un skropstu kopšana

Uzacu un skropstu kopšana

Uzacu un skropstu kopšana Visos laikmetos dzejnieki apdziedājuši sievietes vilinošās acis, burvīgās skropstas un teiksmainās uzacis, to maģisko iedarbību uz stipro dzimumu. Tādēļ saruna par to […]
26.11.2019
Shellac pedikīrs

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu

Pedikīrs ar SHELLAC pārklājumu Sakiet ardievas bojātam pedikīram! Izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskajām tehnoloģijām, vadošie skaistumkopšanas industrijā – visi CND izstrādājumi ir iecienītākie pasaules manikīra un pedikīra […]
26.11.2019
Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs

Vīriešu pedikīrs Tikai tāds vīrietis gūst panākumus, kurš iet pa dzīvi viegli un pārliecinoši. Bet kā var iet ar lepni pacelto galvu, ja ik uz soļa […]
26.11.2019
Aparatpedikīrs

Aparātpedikīrs

Aparātpedikīrs Ja Jums patīk staigāt basām kājām pa silto smilšaino pludmali vai valkāt atvērtos apavus, ļoti svarīgi savlaicīgi parūpēties par kāju skaistumu un veselību. Pēdu āda […]
Uzacu un skropstu kopšana
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more